О признании утратившими силу некоторых постановлений Правления Национального Банка Республики Казахстан
Постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 27 сентября 2010 года № 81
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 30 марта 1995 года «О Национальном Банке Республики Казахстан» и в целях исключения дублирования с постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 6 декабря 2003 года № 438 «Об утверждении Инструкции о перечне, формах и сроках представления отчетности банками второго уровня и ипотечными компаниями в Национальный банк Республики Казахстан для составления денежно-кредитного и финансового обзора» Правление Национального Банка Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу постановления Правления Национального Банка Республики Казахстан, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2011 года.
3. Департаменту бухгалтерского учета (Шалгимбаева Н.Т.) в десятидневный срок со дня принятия настоящего постановления довести его до сведения заинтересованных подразделений центрального аппарата Национального Банка Республики Казахстан, Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций, Министерства юстиции Республики Казахстан и Объединения юридических лиц «Ассоциация финансистов Казахстана», банков второго уровня и ипотечных организаций.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя Председателя Национального Банка Республики Казахстан Галиеву Д.Т.
Председатель
Национального Банка                        Г. Марченко
Приложение
к постановлению Правления
Национального Банка
Республики Казахстан
от 27 сентября 2010 года
№ 81
Перечень постановлений Правления Национального Банка
Республики Казахстан, признаваемых утратившими силу
1. Постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 30 июля 2002 года № 274 «Об утверждении типового Плана счетов бухгалтерского учета с детализацией счетов для составления Главной бухгалтерской книги банков второго уровня и ипотечных организаций» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1972).
2. Постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 1 сентября 2003 года № 325 «О внесении изменений и дополнений в постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 30 июля 2002 года № 274 «Об утверждении типового Плана счетов бухгалтерского учета с детализацией счетов для составления Главной бухгалтерской книги банков второго уровня» (зарегистрированное в Министерстве юстиции Республики Казахстан под № 2516).

Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2010 жылғы 27 қыркүйектегі № 81 қаулысы
«Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі туралы» 1995 жылғы 30 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес және Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының «Екінші деңгейдегі банктердің және ипотекалық компаниялардың ақша-кредиттік және қаржылық шолуын жасау үшін Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіне беретін есебінің тізбесі, нысандары және ұсыну мерзімдері туралы нұсқаулықты бекіту туралы» 2003 жылғы 6 желтоқсандағы № 438 қаулысымен қайталауды болдырмау мақсатында Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Басқармасы ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының осы қаулының қосымшасына сәйкес қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
3. Бухгалтерлік есеп департаменті (Шалғымбаева Н.Т.) осы қаулы қабылданған күннен бастап он күндік мерзімде оны Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі орталық аппаратының мүдделі бөлімшелеріне, Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігіне және «Қазақстан қаржыгерлерінің қауымдастығы» заңды тұлғалар бірлестігіне, екінші деңгейдегі банктерге және ипотекалық ұйымдарға жіберсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Төрағасының орынбасары Д.Т. Ғалиеваға жүктелсін.
Ұлттық Банк
Төрағасы                                     Г. Марченко
Қазақстан Республикасының
Ұлттық Банкі Басқармасының
2010 жылғы 27 қыркүйектегі
№ 81 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі
Басқармасының күші жойылды деп танылатын
қаулыларының тізбесі
1. Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының «Екінші деңгейдегі банктердің және ипотекалық ұйымдардың Бас бухгалтерлік кітабын жасауға арналған Есепшоттары толық көрсетілген бухгалтерлік есептің үлгі есепшот жоспарын бекіту туралы» 2002 жылғы 30 шілдедегі № 274 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1972 тіркелген).
2. Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының «Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының «Екінші деңгейдегі банктердің Бас бухгалтерлік кітабын жасауға арналған Шоттары толық көрсетілген бухгалтерлік есептің үлгі есепшот жоспарын бекіту туралы» 2002 жылғы 30 шілдедегі № 274 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2003 жылғы 1 қыркүйектегі № 325 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2516 тіркелген).

3. Постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 3 февраля 2005 года № 22 «О внесении изменений и дополнений в постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 30 июля 2002 года № 274 «Об утверждении типового Плана счетов бухгалтерского учета с детализацией счетов для составления Главной бухгалтерской книги банков второго уровня, кредитных товариществ и ипотечных компаний» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3475).
4. Постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 5 июня 2006 года № 49 «О внесении изменений и дополнений в постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 30 июля 2002 года № 274 «Об утверждении типового Плана счетов бухгалтерского учета с детализацией счетов для составления Главной бухгалтерской книги банков второго уровня, кредитных товариществ и ипотечных компаний» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4285).
5. Постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 27 августа 2007 года № 98 «О внесении изменений и дополнений в постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 30 июля 2002 года № 274 «Об утверждении типового Плана счетов бухгалтерского учета с детализацией счетов для составления Главной бухгалтерской книги банков второго уровня и ипотечных компаний» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4953).
6. Постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 24 октября 2008 года № 85 «О внесении дополнений и изменений в постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 30 июля 2002 года № 274 «Об утверждении типового Плана счетов бухгалтерского учета с детализацией счетов для составления Главной бухгалтерской книги банков второго уровня и ипотечных организаций» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5375).
7. Постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 27 апреля 2009 года № 34 «О внесении изменений и дополнений в постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 30 июля 2002 года № 274 «Об утверждении типового Плана счетов бухгалтерского учета с детализацией счетов для составления Главной бухгалтерской книги банков второго уровня и ипотечных организаций» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5685).

3. Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының «Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының «Екінші деңгейдегі банктердің, кредиттік серіктестіктердің және ипотекалық компаниялардың Бас бухгалтерлік кітабын жасауға арналған шоттары толық көрсетілген бухгалтерлік есептің үлгі есепшот жоспарын бекіту туралы» 2002 жылғы 30 шілдедегі № 274 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2005 жылғы 3 ақпандағы № 22 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3475 тіркелген).
4. Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының «Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының «Екінші деңгейдегі банктердің, кредиттік серіктестіктердің және ипотекалық компаниялардың Бас бухгалтерлік кітабын жасауға арналған Бухгалтерлік есептің толық есепшот жоспарын бекіту туралы» 2002 жылғы 30 шілдедегі № 274 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2006 жылғы 5 маусымдағы № 49 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4285 тіркелген).
5. Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының «Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының «Екінші деңгейдегі банктердің және ипотекалық компаниялардың Бас бухгалтерлік кітабын жасауға арналған Есепшоттары толық көрсетілген бухгалтерлік есептің үлгі есепшот жоспарын бекіту туралы» 2002 жылғы 30 шілдедегі № 274 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2007 жылғы 27 тамыздағы № 98 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4953 тіркелген).
6. Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының «Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының «Екінші деңгейдегі банктердің және ипотекалық ұйымдардың Бас бухгалтерлік кітабын жасауға арналған Есепшоттары толық көрсетілген бухгалтерлік есептің үлгі есепшот жоспарын бекіту туралы» 2002 жылғы 30 шілдедегі № 274 қаулысына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы» 2008 жылғы 24 қазандағы № 85 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5375 тіркелген).
7. Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының «Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының «Екінші деңгейдегі банктердің және ипотекалық ұйымдардың Бас бухгалтерлік кітабын жасауға арналған Есепшоттары толық көрсетілген бухгалтерлік есептің үлгі есепшот жоспарын бекіту туралы» 2002 жылғы 30 шілдедегі № 274 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2009 жылғы 27 сәуірдегі № 34 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5685 тіркелген).

8. Постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 29 марта 2010 года № 19 «О внесении изменений и дополнений в постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 30 июля 2002 года № 274 «Об утверждении типового Плана счетов бухгалтерского учета с детализацией счетов для составления Главной бухгалтерской книги банков второго уровня и ипотечных организаций» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6212).

8. Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының «Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының «Екінші деңгейдегі банктердің және ипотекалық ұйымдардың Бас бухгалтерлік кітабын жасауға арналған Есепшоттары толық көрсетілген бухгалтерлік есептің үлгі есепшот жоспарын бекіту туралы» 2002 жылғы 30 шілдедегі № 274 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2010 жылғы 29 наурыздағы № 19 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6212 тіркелген).