О признании утратившим силу приказа Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 29 апреля 2011 года № 06-4/228 "Об утверждении Регламентов государственных услуг в области технической инспекции"
Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 23 декабря 2015 года № 4-6/1106
В соответствии со статьями 21-1 и 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 29 апреля 2011 года № 06-4/228 "Об утверждении Регламентов государственных услуг в области технической инспекции" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6983, опубликованный 24 августа 2011 года в газете «Казахстанская правда» № 268 (26689)).
2. Департаменту производства и переработки растениеводческой продукции Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан направит копию настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
Министр                                    А. Мамытбеков

"Техникалық инспекция саласындағы мемлекеттік қызмет көрсету регламенттерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2011 жылғы 29 сәуірдегі № 06-4/228 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 4-6/1106 бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-1 және 43-1-баптарына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. «Техникалық инспекция саласындағы мемлекеттік қызмет көрсету регламенттерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2011 жылғы 29 сәуірдегі № 06-4/228 бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6983 болып тіркелген, «Егемен Қазақстан» газетінің 2011 жылғы 28 маусымдағы № 270-273(26671) санында жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Өсімдік шаруашылығы өнімдерін өндіру мен қайта өңдеу департаменті осы бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне жолдасын.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Министр                                           А. Мамытбеков