О признании утратившими силу некоторых решений районного маслихата
Решение Кордайского районного маслихата Жамбылской области от 31 марта 2015 года № 39-14
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и подпунктом 4) пункта 2 статьи 40 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие решения районного маслихата пятого созыва:
1) от 25 декабря 2013 года № 25-3 "О районном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2095, опубликовано 4 января 2014 года в районной газете "Қордай шамшырағы" - "Кордайский маяк" № 1-2) (1933-1934);
2) от 22 апреля 2014 года № 29-2 "О внесении изменений в решение Кордайского районного маслихата от 25 декабря 2013 года за № 25-3 "О районном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2179, опубликовано 26 апреля 2014 года в районной газете "Қордай шамшырағы" - "Кордайский маяк" № 65-66) (1997-1998);
3) от 25 июня 2014 года № 32-2 "О внесении изменений в решение Кордайского районного маслихата от 25 декабря 2013 года за № 25-3 "О районном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2263 опубликовано 4 июля 2014 года в районной газете "Қордай шамшырағы" - "Кордайский маяк" № 105-106) (2037-2038);
4) от 5 сентября 2014 года № 34-2 "О внесении изменений в решение Кордайского районного маслихата от 25 декабря 2013 года за № 25-3 "О районном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2322, опубликовано 15 сентября 2014 года в районной газете "Қордай шамшырағы" - "Кордайский маяк" № 147-148) (2079-2080);
5) от 17 ноября 2014 года № 35-2 "О внесении изменений в решение Кордайского районного маслихата от 25 декабря 2013 года за № 25-3 "О районном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2378, опубликовано 20 ноября 2014 года в районной газете "Қордай шамшырағы" - "Кордайский маяк" № 185-186) (2117-2118);

Аудандық мәслихаттың кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 31 наурыздағы № 39-14 шешімі
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 бабының 5 тармағына және "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 40 бабының 2 тармағының 4) тармақшасына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бесінші шақырылған аудандық мәслихаттың төмендегі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) 2013 жылғы 25 желтоқсандағы "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" № 25-3 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2095 тіркелген, 2014 жылдың 4 қаңтардағы № 1-2 (1933-1934) аудандық "Қордай шамшырағы" - "Кордайский маяк" газетінде жарияланған);
2) 2014 жылғы 22 сәуірдегі "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қордай аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 25-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 29-2 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2179 тіркелген, 2014 жылдың 26 сәуірінде № 65-66 (1997-1998) аудандық "Қордай шамшырағы" - "Кордайский маяк" газетінде жарияланған);
3) 2014 жылғы 25 маусымдағы "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қордай аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 25-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 32-2 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2263 тіркелген, 2014 жылдың 4 шілдесінде № 105-106 (2037-2038) аудандық "Қордай шамшырағы" - "Кордайский маяк" газетінде жарияланған);
4) 2014 жылғы 5 қыркүйектегі "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қордай аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 25-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 34-2 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2322 тіркелген, 2014 жылдың 15 қыркүйектегі № 147-148 (2079-2080) аудандық "Қордай шамшырағы" - "Кордайский маяк" газетінде жарияланған);
5) 2014 жылғы 17 қарашадағы "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қордай аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 25-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 35-2 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2378 тіркелген, 2014 жылдың 20 қарашадағы № 185-186 (2117-2118) аудандық "Қордай шамшырағы" - "Кордайский маяк" газетінде жарияланған);

6) от 4 декабря 2014 года № 36-2 "О внесении изменений в решение Кордайского районного маслихата от 25 декабря 2013 года за № 25-3 "О районном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2413, опубликовано 9 декабря 2014 года в районной газете "Қордай шамшырағы" - "Кордайский маяк" № 197-198 (2129-2130);
7) от 2 марта 2015 года № 38-15 "О предоставлении мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты Кордайского района в 2015 году".
2. Аппарату районного маслихата довести данное решение до сведения органов юстиции.
Председатель сессии Секретарь
районного маслихата районного маслихата
Е. Есперов Б. Алимбет

6) 2014 жылғы 4 желтоқсандағы "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қордай аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 25-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 36-2 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2413 тіркелген, 2014 жылдың 9 желтоқсанындағы № 197-198 (2129-2130) аудандық "Қордай шамшырағы" - "Кордайский маяк" газетінде жарияланған);
7) 2015 жылғы 2 наурыздағы "2015 жылы Қордай ауданының ауылдық елді мекендерге жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну туралы" № 38-15 шешімі.
8) Аудандық мәслихаттың аппараты осы шешімді әділет органдарының назарына жеткізсін.
Аудандық мәслихат Аудандық
сессиясының төрағасы мәслихаттың хатшысы
Е. Есперов Б. Әлімбет