О признании утратившим силу решения LI сессии IV созыва Карагандинского городского маслихата от 29 июня 2011 года № 548 "Об утверждении категорий автостоянок (паркингов) в целях увеличения базовой ставки для исчисления налога на земли города Караганды, выделенные под автостоянки (паркинги)"
Решение L сессии V созыва Карагандинского городского маслихата от 23 октября 2015 года № 497
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 40 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Карагандинский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение LI сессии IV созыва Карагандинского городского маслихата от 29 июня 2011 года № 548 "Об утверждении категорий автостоянок (паркингов) в целях увеличения базовой ставки для исчисления налога на земли города Караганды, выделенные под автостоянки (паркинги)" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8-1-135, опубликовано в газете "Взгляд на события" от 20 июля 2011 года № 085 (837)).
2. Настоящее решение направить для опубликования в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию по вопросам прав человека, законности, этики, наград, регламента, наименований и переименований (председатель Абдиров Кадырбек Сагашович).
Председатель сессии М. Галяс
Секретарь городского маслихата К. Оспанов

IV шақырылған Қарағанды қалалық мәслихатының 2011 жылғы 29 маусымдағы LI сессиясының "Автотұрақтар (паркингтер) үшін бөлінген Қарағанды қаласының жерлеріне салықты есептеу үшін базалық ставканы ұлғайту мақсатында автотұрақтардың (паркингтердің) санаттарын бекіту туралы" № 548 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды қалалық мәслихатының 2015 жылғы 23 қазандағы V шақырылған L сессиясының № 497 шешімі
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 40 бабы 2 тармағы 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 бабы 5 тармағына сәйкес Қарағанды қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. IV шақырылған Қарағанды қалалық мәслихатының 2011 жылғы 29 маусымдағы LI сессиясының "Автотұрақтар (паркингтер) үшін бөлінген Қарағанды қаласының жерлеріне салықты есептеу үшін базалық ставканы ұлғайту мақсатында автотұрақтардың (паркингтердің) санаттарын бекіту туралы" № 548 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8-1-135 болып тіркелген, 2011 жылғы 20 шілдедегі № 085 (837) "Взгляд на события" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім бұқаралық ақпарат құралдарында жариялану үшін жолдансын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау адам құқығы, заңдылық, этика, наградалар, регламент, атаулар және қайта атаулар мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (төрағасы – Қ.С.Әбдіров) жүктелсін.
Сессия төрайымы М. Галяс
Қалалық мәслихат хатшысы Қ. Оспанов