О признании утратившим силу решение акима сельского округа Бесарык от 14 июля 2015 года № 26 "Об установлении ограничительных мероприятий"
Решение акима сельского округа Бесарык Жанакорганского района Кызылординской области от 16 сентября 2015 года № 31
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 24 марта 1998 года № 213 "О нормативных правовых актах" и на основании представления государственного учреждения "Жанакорганская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 14 сентября 2015 года № 165 аким сельского округа Бесарык РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима сельского округа Бесарык от 14 июля 2015 года № 26 "Об установлении ограничительных мероприятий" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5062 от 17 июля 2015 года, опубликовано в газете "Жанақорған тынысы" от 25 июля 2015 года в номере №57 (7875).
2. Настоящее решение вступает в силу со дня подписания.
Аким сельского
округа Бесарык Ә. Абдуллаев

"Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" Бесарық ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 14 шілдедегі № 26 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы Бесарық ауылды округі әкімінің 2015 жылғы 16 қыркүйектегі № 31 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148, "Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы № 213 Заңдарына және "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Жаңақорған аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің 2015 жылғы 14 қырқүйектегі № 165 ұсынысы сәйкес Бесарык ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" Бесарық ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 14 шілдедегі № 26 (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 2015 жылдың 17 шілдеде № 5062 болып тіркелген, 2015 жылдың 25 шілдеде № 57 (7875) "Жаңақорған тынысы" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Бесарық ауылдық
округінің әкімі Ә. Абдуллаев