О признании утратившим силу решения Индерского районного маслихата
Решение Индерского районного маслихата Атырауской области от 21 декабря 2015 года № 333-V
В соответствии со статьей 21-1 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О нормативных правовых актах", статьей 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение районного маслихата от 16 сентября 2015 года № 298-V "Об установлении специалистам в области социального обеспечения, образования и культуры, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности повышенные должностные оклады и тарифные ставки" (зарегистрированного в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3309, опубликовано 22 октября 2015 года в газете "Дендер").
2. Настоящее      решение вступает в силу c 1 января 2016 года.
Председатель внеочередной ХХХІV
сессии районного маслихата
С. Байбосынов
Секретарь районного маслихата Б. Сапаров

Индер аудандық мәслихаты шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы Индер ауданы мәслихатының 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № 333-V шешімі
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-1-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 16 қыркүйектегі "Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру және мәдениет саласындағы мамандарға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтік ставкалар белгілеу туралы" № 298-V (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 3309 санымен тіркелген, аудандық "Дендер" газетінде 2015 жылғы 22 қазанда жарияланған) шешімінің күші жойылған деп танылсын.
2. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап күшіне енеді.
Аудандық мәслихаттың кезектен тыс
ХХХІV сессиясының төрағасы
С. Байбосынов
Аудандық мәслихат хатшысы Б. Сапаров