О признании утратившим силу постановление акимата города Шымкент от 26 ноября 2013 года № 1028 "Об утверждении Правил служебной этики государственных служащих аппарата акима города Шымкента, аппаратов акимов районов и исполнительных органов, финансируемых из городского бюджета"
Постановление акимата города Шымкент Южно-Казахстанской области от 23 декабря 2015 года № 632
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и пункта 2 статьи 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» акимат города Шымкент ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Шымкент от 26 ноября 2013 года № 1028 «Об утверждении Правил служебной этики государственных служащих аппарата акима города Шымкента, аппаратов акимов районов и исполнительных органов, финансируемых из городского бюджета» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2461, опубликовано 17 января 2014 года в газете «Панорама Шымкента»).
2. Осуществление контроля за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима города Аюпова Р.
Аким города                                Г.Абдрахимов

"Шымкент қаласы әкімі аппаратының, аудан әкімі аппараттары және қалалық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы органдардың мемлекеттік қызметшілерінің қызмет этикасының қағидаларын бекіту туралы" Шымкент қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 26 қарашадағы № 1028 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 632 қаулысы
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 бабының 8-тармағына және «Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-1 бабының 2-тармағына сәйкес, Шымкент қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шымкент қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 26 қарашадағы № 1028 «Шымкент қаласы әкімі аппаратының, аудан әкімі аппараттары және қалалық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы органдардың мемлекеттік қызметшілерінің қызмет этикасының қағидаларын бекіту туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2461 тіркелген, 2014 жылы 17 қаңтарда «Шымкент келбеті» газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау қала әкімінің аппарат басшысы Р.Аюповқа жүктелсін.
Қала әкімі                                 Ғ.Әбдірахымов