О признании утратившим силу решение акима Чиликтинского сельского округа "Об установлении карантина в селе Тасбастау Чиликтинского сельского округа" № 3 от 20 июля 2015 года
Решение акима Шиликтинского сельского округа Зайсанского района Восточно-Казахстанской области от 12 октября 2015 года N 4
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 37 пункта 8 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, представление главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Зайсанского района, аким Чиликтинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Чиликтинского сельского округа "Об установлении карантина в селе Тасбастау Чиликтинского сельского округа" № 3 от 20 июля 2015 года (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4108, опубликовано за № 75 в районной газете "Достык" от 16 сентября 2015 года).
2. Решение вводится в действие со дня его принятия.
Аким Чиликтинского сельского округа К.Сагиев

Шілікті ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 20 шілдедегі № 3 "Шілікті ауылдық округіндегі Тасбастау ауылына карантин белгілеу туралы" шешімінің күшін жою туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданы Шілікті ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 12 қазандағы N 4 шешімі
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабының 8-тармағына, Зайсан ауданының бас мемлкеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының ұсынысына сәйкес, Шілікті ауылдық округі әкімі ШЕШТІ:
1. Шілікті ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 20 шілдедегі № 3 "Шілікті ауылдық округіндегі Тасбастау ауылына карантин белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық акт мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4108 нөмірімен 2015 жылғы 13 тамызда тіркелген, аудандық "Достық" газетінің 2015 жылғы 16 қыркүйектегі № 75 санында жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім қабылданған күннен бастап күшіне енеді.
Шілікті ауылдық округінің әкімі Қ.Сағиев