О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Западно-Казахстанской области
Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 22 декабря 2015 года № 366
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", акимат Западно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу постановления акимата Западно-Казахстанской области от 30 сентября 2014 года № 252 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование элитных семян" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3665, опубликованное 1 ноября 2014 года в газетах "Орал өңірі" и "Приуралье") и от 20 октября 2015 года № 307 "О делении территории Акжаикского района Западно-Казахстанской области на зоны" (зарегистрированно в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4115, опубликованное 27 октября 2015 года в газетах "Орал өңірі" и "Приуралье")
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима Западно-Казахстанской области Утегулова А. К.
Аким области Н. Ногаев

Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 366 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңдарын басшылыққа ала отырып, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2014 жылғы 30 қыркүйектегі № 252 "Элиталық тұқымдарды субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3665 тіркелген, 2014 жылғы 1 қарашадағы "Орал өңірі" және "Приуралье" газеттерінде жарияланған) және 2015 жылғы 20 қазандағы № 307 "Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданының аумағын аймақтарға бөлу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4115 тіркелген, 2015 жылғы 27 қазандағы "Орал өңірі" және "Приуралье" газеттерінде жарияланған) Батыс Қазақстан облысы әкімдігі қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің бірінші орынбасары А. К. Өтеғұловқа жүктелсін.
Облыс әкімі Н. Ноғаев