О признании утратившим силу решения Западно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2013 года № 14-5 "Об утверждении Правил подготовки и проведения отопительного сезона Западно-Казахстанской области"
Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2015 года № 29-10.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" Западно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2013 года № 14-5 "Об утверждении Правил подготовки и проведения отопительного сезона Западно-Казахстанской области" (зарегистрирован департаментом юстиции Западно-Казахстанской области министерства юстиции Республики Казахстан в государственном реестре нормативных правовых актов 21 января 2014 года № 3412, опубликованы в газете "Приуралье" № 15, 16 от 8 февраля 2014 года).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата Западно-Казахстанского областного маслихата А. Султанова.
Председатель сессии С. Сулеймен
Секретарь областного
маслихата
М. Құлшар

Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 13 желтоқсандағы "Батыс Қазақстан облысында жылу маусымына дайындық және оны өткiзу Қағидасын бекiту туралы" № 14-5 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 29-10 шешімі.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңдарын басшылыққа ала отырып, Батыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 13 желтоқсандағы "Батыс Қазақстан облысында жылу маусымына дайындық және оны өткізу Қағидасын бекіту туралы" (2014 жылғы 21 қаңтардағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3412 нөмірмен Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде тіркелген, "Орал өңірі" газетінің 2014 жылғы 8 ақпандағы № 15, 16 жарияланған) № 14-5 шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Батыс Қазақстан облыстық мәслихат аппаратының басшысы С. Сұлтановқа жүктелсін.
Сессия төрағасы С. Сүлеймен
Облыстық мәслихат
хатшысы
М. Құлшар