О признании утратившим силу постановления акимата района от 16 июля 2015 года № 338 "Об утверждении схемы и правил перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах Акжаикского района"
Постановление акимата Акжаикского района Западно-Казахстанской области от 8 октября 2015 года № 422
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2011 года № 767 "Об утверждении Правил перевозок пассажиров и багажа автомобильным транспортом" и утратившим силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 сентября 2015 года № 728 акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Признать утратившим силу постановление акимата района от 16 июля 2015 года № 338 "Об утверждении схемы и правил перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах Акжаикского района" (Нормативно-правовой акт зарегистрирован в реестре государственной регистрации № 3999, опубликованное в газете "Жайық таңы" 12 марта 2015 года).
Аким района А. Жоламанов

Аудан әкімдігінің 2015 жылғы 16 шілдедегі "Ақжайық ауданының шалғайдағы елді мекендерде тұратын балаларды жалпы білім беретін мектептерге тасымалдаудың схемасы мен қағидаларын бекіту туралы" № 338 қаулысының күшін жою туралы
Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 8 қазандағы № 422 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 2 шілдедегі "Автомобиль көлігімен жолаушылар мен багажды тасымалдау қағидасын бекіту туралы" № 767 қаулысы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 1 қыркүйектегі № 728 қаулысымен күші жойылғанына байланысты аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Аудан әкімдігінің 2015 жылғы 16 шілдедегі № 338 "Ақжайық ауданының шалғайдағы елді мекендерде тұратын балаларды жалпы білім беретін мектептерге тасымалдаудың схемасы мен қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 3999, 2015 жылғы 12 наурыздағы "Жайық таңы" газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылсын.
Аудан әкімі Ә. Жоламанов