О признании утратившим силу постановления
Постановление акимата Жангалинского района Западно-Казахстанской области от 20 января 2015 года № 10
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии Законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" и "О нормативных правовых актах" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление Жангалинского районного акимата № 161 от 25 июня 2014 года "Об установлении дополнительного перечня лиц относящихся к целевым группам по Жангалинскому району".
Аким района Л.Хайретдинов

Қаулының күшін жою туралы
Батыс Қазақстан облысы Жаңақала ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 20 қаңтардағы № 10 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңдарын басшылыққа ала отырып, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жаңақала ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 25 маусымдағы № 161 "Жаңақала ауданы бойынша нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тізбесін белгілеу туралы" қаулысының күші жойылсын.
Аудан әкімі Л.Хайретдинов