Об утверждении регламента Буландынского районного маслихата
Решение Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 11 августа 2016 года № 6С-5/4
В соответствии со статьей 9 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Типовым регламентом маслихата, утвержденным Указом Президента Республики Казахстан от 3 декабря 2013 года № 704, Буландынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить прилагаемый регламент Буландынского районного маслихата.
2. Признать утратившим силу решение Буландынского районного маслихата "Об утверждении регламента Буландынского районного маслихата" от 11 апреля 2014 года № 5С-26/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4180, опубликовано 23 мая 2014 года в газете "Бұланды Таңы" и 23 мая 2014 года в газете "Вести Бұланды жаршысы").
3. Решение вступает в силу и вводится в действие со дня подписания.
Председатель 5 внеочередной
cессии
Б.Кажаканов
Секретарь районного
маслихата
Ш.Кусаинов

Бұланды аудандық мәслихатының регламентін бекіту туралы
Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2016 жылғы 11 тамыздағы № 6С-5/4 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 9 бабына және Қазақстан Республикасы Президентінің 2013 жылғы 3 желтоқсандағы № 704 Жарлығымен бекітілген Мәслихаттың үлгі регламентіне сәйкес, Бұланды аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қоса беріліп отырған Бұланды аудандық мәслихатының регламенті бекітілсін.
2. Бұланды аудандық мәслихатының "Бұланды аудандық мәслихатының регламентін бекіту туралы" 2014 жылғы 11 сәуірдегі № 5С-26/1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4180 болып тіркелген, 2014 жылғы 23 мамырда "Бұланды таңы" газетінде және 2014 жылғы 23 мамырда "Вести Бұланды жаршысы" газетінде жарияланған) шешімнің күші жойылды деп танылсын.
3. Шешім қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс 5-сессияның
төрағасы
Б.Кажаканов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
Ш.Құсайынов