О признании утратившим силу решения Есильского районного маслихата
Решение Есильского районного маслихата Акмолинской области от 14 апреля 2016 года № 2/3
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", Есильский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу:
решение Есильского районного маслихата "О повышении ставки земельного налога и ставки единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения Есильского района" от 31 марта 2015 года № 41/5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4785, опубликовано 18 мая 2015 года в районной газете "Жаңа Есіл").
2. Копию настоящего решения направить в Департамент юстиции Акмолинской области.
3. Решение вступает в силу и вводится в действие со дня подписания.
Председатель сессии
районного маслихата
Г.Каримова
Секретарь районного маслихата С.Агымбаева

Есіл аудандық мәслихаты шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 14 сәуірдегі № 2/3 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 бабына, "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-1 бабына сәйкес, Есіл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Күші жойылды деп танылсын:
"Есіл ауданының пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлеріне жер салығының мөлшерлемесін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемесін жоғарылату туралы" Есіл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 31 наурыздағы № 41/5 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4785 тіркелген, 2015 жылғы 18 мамырда "Жаңа Есіл" аудандық газетінде жарияланған) шешімі.
2. Осы шешімнің көшірмесі Ақмола облыстық Әділет департаментіне жіберілсін.
3. Шешім қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрайымы
Г.Кәрімова
Аудандық мәслихат хатшысы С.Ағымбаева