О признании утратившим силу постановления акимата Актюбинской области от 2 октября 2015 года № 369
Постановление акимата Актюбинской области от 16 сентября 2016 года № 399
В соответствии со статьями 27, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Актюбинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Признать утратившим силу постановление акимата Актюбинской области от 2 октября 2015 года № 369 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Управление по контролю за использованием и охраной земель Актюбинской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4556, опубликованное 19 ноября 2015 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник").
Аким Актюбинской области Б. Сапарбаев

Ақтөбе облысы әкімдігінің 2015 жылғы 2 қазандағы № 369 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы әкімідігінің 2016 жылғы 16 қыркүйектегі № 399 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27, 37 - баптарына сәйкес Ақтөбе облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ақтөбе облысы әкімдігінің 2015 жылғы 2 қазандағы № 369 "Ақтөбе облысының жердің пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау жөніндегі басқармасы" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4556 тіркелген, "Ақтөбе және "Актюбинский вестник" газеттерінде 2015 жылғы 19 қарашада жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
Ақтөбе облысының әкімі Б. Сапарбаев