О признании утратившим силу нормативного правового акта
Постановление акимата Мартукского района Актюбинской области от 15 апреля 2016 года № 152
В соответствии со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу следующие постановления акимата Мартукского района в связи с принятием Закона Республики Казахстан "О занятности населения" 06 апреля 2016 года:
1) постановление акимата Мартукского района от 12 января 2016 года № 7 "Об утверждении перечня организаций, видов, объемов и конкретных условий общественных работ по Мартукскому району на 2016 год" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4737, официально опубликованное в районном газете "Мартөк тынысы" 16 февраля 2016 года и в ИПС "Әділет" 18 февраля 2016 года);
2) постановление акимата Мартукского района от 11 февраля 2016 года № 70 "Об организации и финансировании молодежной практики" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4762, официально опубликованное в районном газете "Мартөк тынысы" 17 марта 2016 года и в ИПС "Әділет" 28 марта 2016 года).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Көлкебаеву Т.
3. Настоящее постановление вводится в действие с 19 апреля 2016 года.
Аким района Н. Калауов

Нормативтік құқықтық актінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 15 сәуірдегі № 152 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31, 37 баптарына сәйкес, аудан әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. 2016 жылдың 06 сәуірінде Қазақстан Республикасының "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының қабылдануына орай Мәртөк ауданы әкімдігінің келесі нормативтік құқықтық актілерінің күші жойылды деп танылсын:
1) Мәртөк ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 12 қаңтардағы № 7 "2016 жылға Мәртөк ауданы бойынша ұйымдардың тізбесін, қоғамдық жұмыстардың түрлерін, көлемін және нақты жағдайларын бекіту туралы" қаулысының (нормативтiк құқықтық актілерді мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде № 4737 болып тiркелген, 2016 жылдың 16 ақпанында аудандық "Мәртөк тынысы" газетінде және 2016 жылдың 18 ақпанында "Әділет" АҚЖ-де ресми жарияланған);
2) Мәртөк ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 11 ақпандағы № 70 "Жастар практикасын ұйымдастыру және қаржыландыру туралы" қаулысының (нормативтiк құқықтық актілерді мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде № 4762 болып тiркелген, 2016 жылдың 17 наурызында аудандық "Мәртөк тынысы" газетінде және 2016 жылдың 28 наурызында "Әділет" АҚЖ-де ресми жарияланған).
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмi аппаратының басшысы Т. Көлкебаевқа жүктелсiн.
3. Осы қаулы 2016 жылдың 19 сәуірінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкiмi Н. Қалауов