О признании утратившим силу постановления акимата Хромтауского района от 03 сентября 2015 года № 273 "Об утверждении методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" местных исполнительных органов Хромтауского района"
Постановление акимата Хромтауского района Актюбинской области от 13 января 2016 года № 05
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года за № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Указом Президента Республики Казахстан от 29 декабря 2015 за № 152 акимат Хромтауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Хромтауского района от 03 сентября 2015 года № 273 "Об утверждении методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" местных исполнительных органов Хромтауского района" (в Департаменте юстиции Актюбинской области государственном списке нормативно-правовых актов зарегистрировано 25 сентября 2015 года № 4528).
2. Направить копии данного постановления заинтересованным органам.
Аким района А. Усмангалиев

Хромтау ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 03 қыркүйектегі № 273 "Хромтау ауданының жергілікті атқарушы органдары "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметіне жыл сайынғы бағалау әдістемесін бекіту туралы" қаулының күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Хромтау ауданының әкімдігінің 2016 жылғы 13 қаңтардағы № 05 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37 бабына және 2015 жылғы 29 желтоқсандағы № 152 Қазақстан Республикасының Президентінің Жарлығына сәйкес Хромтау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Хромтау ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 03 қыркүйектегі № 273 "Хромтау ауданының жергілікті атқарушы органдары "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметіне жыл сайынғы бағалау әдістемесін бекіту турылы" (Ақтөбе облысы әділет департаменті нормативтік-құқықтық актілердің мемлекеттік тізіліміне 2015 жылғы 25 қыркүйекте № 4528 нөмірімен тіркелген) қаулының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының көшірмелері мүдделі органдарға жолдансын.
Аудан әкімі А. Усмангалиев