О признании утратившим силу решения Хромтауского районного маслихата №116 от 10 июля 2013 года "О дополнительном регламентировании порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций"
Решение маслихата Хромтауского района Актюбинской области от 11 апреля 2016 года № 11
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Хромтауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Хромтауского районного маслихата от 10 июля 2013 года № 116 "О дополнительном регламентировании порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3622, опубликованное 8 августа 2013 года в районной газете "Хромтау").
2. Настоящее решение вводится в действие со дня принятия решения.
Председатель сессии Секретарь районного
районного маслихата маслихата
Н.Карагулов Д.Мулдашев

Хромтау аудандық мәслихатының 2013 жылғы 10 шілдедегі №116 "Бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер мен демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша регламенттеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2016 жылғы 11 сәуірдегі № 11 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Заңының 7 бабының 5 тармағына сәйкес, Хромтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Хромтау аудандық мәслихатының 2013 жылғы 10 шілдедегі № 116 "Бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер мен демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша регламенттеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3622 болып тіркелген, 2013 жылдың 8 тамызында аудандық "Хромтау" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім қабылдаған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың Аудандық мәслихаттың
сессия төрағасы хатшысы
Н.Қарағұлов Д.Молдашев