О признании утратившим силу приказа Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра финансов Республики Казахстан от 20 января 2014 года № 16 "Об утверждении Правил служебной этики государственных служащих Министерства финансов Республики Казахстан"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 22 января 2016 года № 24
В соответствии со статьей 40 Закона Республики Казахстан «О нормативных правовых актах», ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра финансов Республики Казахстан от 20 января 2014 года № 16 «Об утверждении Правил служебной этики государственных служащих Министерства финансов Республики Казахстан» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 9172).
2. Департаменту кадровой службы Министерства финансов Республики Казахстан (Омарова Г.А.) направить копию настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
Министр финансов
Республики Казахстан                       Б. Султанов

"Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі мемлекеттік қызметшілерінің қызмет этикасы қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер - Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 20 қаңтардағы № 16 бұйрығының күшін жою туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2016 жылғы 22 қаңтардағы № 24 бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 40-бабына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. «Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі мемлекеттік қызметшілерінің қызмет этикасы қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 20 қаңтардағы № 16 бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9172 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Кадр қызметі департаменті (Г.А. Омарова) Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне осы бұйрықтың көшірмесін жолдасын.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі                                    Б. Сұлтанов