О признании утратившим силу приказа Председателя Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета от 28 ноября 2013 года № 219-н/қ "Об утверждении Правил служебной этики государственных служащих Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета"
Приказ Председателя Счетного комитета по контролю за исполнением Республиканского бюджета от 3 февраля 2016 года № 17 н/қ
В соответствии со статьей 21-1 и пунктом 1 статьи 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Председателя Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета от 28 ноября 2013 года № 219-н/қ «Об утверждении Правил служебной этики государственных служащих Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8948, опубликованный в газете «Казахстанская правда» от 28 декабря 2013 года № 346 (27620)).
2. Юридическому отделу в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) в недельный срок со дня его подписания направление копии настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан, информационно-правовую систему «Әділет» и Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения «Республиканский центр правовой информации» Министерства юстиции Республики Казахстан для включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Счетного комитета.
3. С приказом ознакомить должностных лиц Счетного комитета в части, их касающейся.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на руководителя аппарата Счетного комитета.
5. Настоящий приказ вводится в действие со дня его подписания.
Председатель Счетного комитета
по контролю за исполнением
республиканского бюджета                   К. Джанбурчин

"Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитеті мемлекеттік қызметшілерінің қызмет этикасы қағидаларын бекіту туралы" Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитеті Төрағасының 2013 жылғы 28 қарашадағы № 219-н/қ бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитеті төрағасының 2016 жылғы 3 ақпандағы № 17-н/қ бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-1-бабына және 43-1-бабының 1-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. «Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитеті мемлекеттік қызметшілерінің қызмет этикасы қағидаларын бекіту туралы» Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитеті төрағасының 2013 жылғы 28 қарашадағы № 219-н/қ бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8948 тіркелген, «Егемен Қазақстан» газетінде 2013 жылғы 28 желтоқсанда № 284 (28223) жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Заң бөлімі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрыққа қол қойылған күннен бастап бір апта мерзімде оның көшірмесінің Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне, «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесіне және Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне қосу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің «Республикалық құқықтық ақпарат орталығы» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберілуін;
2) осы бұйрықтың Есеп комитетінің интернет-ресурсына орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Есеп комитетінің лауазымды адамдары бұйрықпен өздеріне қатысты бөлігінде таныстырылсын.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Есеп комитетінің аппарат басшысына жүктелсін.
5. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Республикалық бюджеттің
атқарылуын бақылау жөніндегі
есеп комитетінің Төрағасы                         Қ. Жаңбыршин