О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата города Караганды
Постановление акимата города Караганды от 8 июня 2016 года № 23/07
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" акимат города Караганды ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу постановления акимата города Караганды согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Караганды Любарскую И.Ю.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Аким города Н. Аубакиров
Приложение
к постановлению акимата города Караганды
от 08.06.2016 года № 23/07
1. Постановление акимата города Караганды от 30 декабря 2015 года № 63/44 "Об утверждении перечня предприятий, организаций, учреждений города Караганды, организующих общественные работы на 2016 год", (зарегистрированное в реестре нормативных-правовых актов № 3643, опубликовано в газетах "Индустриальная Караганда" от 6 февраля 2016 год № 16 (21 961) и "Орталық Қазақстан" от 6 февраля 2016 год № 24-25 (22 130), в информационно-правовой системе "Әділет" от 17 февраля 2016 года).
2. Постановление акимата города Караганды от 19 июля 2006 года № 08/02 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства инвалидов", (зарегистрированное в реестре нормативных-правовых актов № 8-1-38, опубликовано в газете "Орталық Қазақстан" от 24 августа 2006 года № 166-167 (20 094).
3. Постановление акимата города Караганды от 20 апреля 2006 года № 4/2 "Об оказании социальной помощи на проезд на городском общественном транспорте (кроме такси) отдельным категориям граждан города Караганды", (зарегистрированное в реестре нормативных-правовых актов № 8-1-29, опубликовано в газетах "Индустриальная Караганда" от 4 мая 2006 года № 53 (20 292) и "Орталық Қазақстан" от 4 мая 2006 год № 86-87.
4. Постановление акимата города Караганды от 4 марта 2004 года № 7/7 "Об утверждении Правил назначения и выплаты дополнительных надбавок на уход к государственным социальным пособиям одиноким инвалидам, нуждающимся в посторонней помощи", (зарегистрированное в реестре нормативных-правовых актов № 1488).
5. Постановление акимата города Караганды от 6 ноября 2012 года № 04/03 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции в городе Караганде", (зарегистрированное в реестре нормативных-правовых актов № 2015, опубликовано в газетах "Индустриальная Караганда" от 15 декабря 2012 год № 159-160 (21323-21324) и "Орталық Қазақстан" от 20 декабря 2012 год № 215-216 (21 249).

Қарағанды қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 8 маусымдағы № 23/07 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңына сәйкес Қарағанды қаласының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қосымшаға сәйкес Қарағанды қаласы әкімдігі қаулыларының күші жойылсын деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қарағанды қаласы әкiмiнiң орынбасары И.Ю. Любарскаяға жүктелсiн.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң әрекетке енеді.
Қала әкімі Н. Әубәкіров
Қарағанды қаласы әкімдігінің
2016 жылғы "08" 06 № 23/07
қаулысына қосымша
1. "2016 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыратын Қарағанды қаласы кәсiпорындарының, ұйымдарының, мекемелерiнiң тiзбесiн бекiту туралы" 2015 жылғы 30 желтоқсанда № 63/44 Қарағанды қаласы әкімдігінің қаулысы (2016 жылғы 29 қаңтарда № 3643 нормативті-құқықтық актілер реестрінде тіркелген "Орталық Қазақстан" 06.02.2016 жылғы № 24-25 (22 130) және "Индустриальная Караганда" 06.02.2016 жылғы № 16 (21961) газеттерінде жарияланды, 2016 жыл 17 ақпанда "Әділет" ақпараттық құқықтық жүйесінде тіркелген).
2. "Мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орнының квотасын белгілеу туралы" Қарағанды қаласы әкімдігінің қаулысы 2006 жылғы 19 шілде № 08/02 қаулысы (№ 08/02 2006 жылғы 24 тамызда "Орталық Қазақстан" газетінде жарияланған, № 8-1-38 нормативті-құқықтық актілер реестрінде тіркелген).
3. "Қарағанды қаласындағы азаматтардың жекелеген топтарына қалалық қоғамдық көліктерде (таксиден басқа) жүруге әлеуметтік көмек көрсету туралы" Қарағанды қаласы әкімдігінің 2006 жылғы 20 сәуірде № 4/2 қаулысы (28 сәуірде № 8-1-29 нормативті-құқықтық актілер реестрінде тіркелген, 2006 жылдың 4 мамырдағы № 53(20 292) "Индустриальная Караганда" және "Орталық Қазақстан" 2006 жылдың 4 мамырдағы № 86-87 газеттерінде жарияланған).
4. "Бөгде адамның көмегін қажет ететін жалғызкісілік мүгедектерді күтуге арналған мемлекеттiк әлеуметтiк жәрдемақыға қосымша үстеме тағайындау және төлеу Қағидасын бекіту туралы" Қарағанды қаласы әкімдігінің 2004 жылғы 4 наурызда № 7/7 қаулысы (16 сәуірде № 1488 нормативтік құқықтық жүйесінде тіркелген).
5. "Қарағанды қаласында қылмыстық атқару инспекциясы провация қызметінің есебінде тұрған тұлғалар үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" Қарағанды қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 6 қарашада № 04/03 қаулысы (№ 2015 нормативті-құқықтық актілер реестрінде тіркелген, "Орталық Қазақстан" 20.12.2012 жылғы № 215-216 (21 419) және "Индустриальная Караганда" 15.12.2012 жылғы № 159-160 (21323-21324) газеттеріне жарияланды).

6. Постановление акимата города Караганды от 21 июня 2011 года № 28/07 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы и для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций в городе Караганде", (зарегистрированное в реестре нормативных-правовых актов № 8-1-136, опубликовано в газетах "Индустриальная Караганда" от 2 августа 2011 год № 86 (21 100) и "Орталық Қазақстан" от 2 августа 2011 год № 125 (21 117).

6. "Қарағанды қаласында бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" Қарағанды қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 21 маусымда № 28/07 қаулысы (2013 жылы 10 шілдеде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық жүйесінде (№ 8-1-136 тіркелген, 2011 жыл 2 тамызда № 86 (21 100) "Индустриальная Караганда" және 2011 жыл 2 тамызда № 125 (21 117) "Орталық Қазақстан" газеттерінде жарияланған.