О признании утратившим силу постановления акимата города Сарани от 23 августа 2012 года № 31/01 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов, лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы, и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций"
Постановление акимата города Сарани Карагандинской области от 2 июня 2016 года № 21/02
В связи с принятием нового Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года № 482-V "О занятости населения", во исполнение постановления Правительства Республики Казахстан от 25 августа 2011 года № 964 "Об утверждении Правил проведения правового мониторинга нормативных правовых актов", в соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года № 480-V "О правовых актах" и на основании Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Сарани ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Сарани Карагандинской области от 23 августа 2012 года № 31/01 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов, лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы, и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1940, опубликовано 27 сентября 2012 года в рекламно-информационном еженедельнике "Спутник" № 39 (1397).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Сарани Оспанова Ералы Сериковича.
Аким города Сарани А. Шкарупа

"Мүгедектер, қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметiнiң есебiнде тұрған тұлғалар, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған тұлғалар және интернаттық ұйымдардың кәмелетке толмаған түлектері үшін жұмыс орындары квотасын белгілеу туралы" Саран қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 23 тамыздағы № 31/01 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Саран қаласының әкімдігінің 2016 жылғы 2 маусымдағы № 21/02 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" № 482-V жаңа заңының қабылдануына байланысты, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 25 тамыздағы "Нормативтік құқықтық актілердің құқықтық мониторингін жүргізу қағидасын бекіту туралы" № 964 қаулысын орындау үшін, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" № 480-V заңына сәйкес және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" № 148 заңының негізінде Саран қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарағанды облысы Саран қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 23 тамыздағы "Мүгедектер, қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметiнiң есебiнде тұрған тұлғалар, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған тұлғалар және интернаттық ұйымдардың кәмелетке толмаған түлектері үшін жұмыс орындары квотасын белгілеу туралы" № 31/01 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1940 болып тіркелген, "Спутник" жарнамалы – ақпараттық № 39 (1397) апталығында, 2012 жылы 27 қыркүйекте жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Саран қаласы әкімінің орынбасары Ералы Серикович Оспановқа жүктелсін.
Саран қаласының әкімі А. Шкарупа