О признании утратившим силу решение Кызылордского областного маслихата от 10 июля 2015 года № 282 "Об утверждении Правил застройки территории Кызылординской области"
Решение Кызылординского областного маслихата от 10 февраля 2016 года № 353
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылординский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Кызылординского областного маслихата от 10 июля 2015 года № 282 "Об утверждении Правил застройки территории Кызылординской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5081, опубликовано в областных газетах "Сыр бойы" и "Кызылординские вести" от 6 августа 2015 года № 115).
2. Настоящее решение вводится в действие со дня подписания и подлежит опубликованию.
Председатель внеочередной Временно исполняющий
44 сессии Кызылординского обязанности секретаря
областного маслихата Кызылординского
областного маслихата
М. Карим К. Бисенов

"Қызылорда облысы аумағында құрылыс салу Қағидаларын бекіту туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2015 жылғы 10 шілдедегі № 282 шешімінің күшін жою туралы
Қызылорда облыстық мәслихатының 2016 жылғы 10 ақпандағы № 353 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабының 5-тармағына сәйкес Қызылорда облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Қызылорда облысы аумағында құрылыс салу Қағидаларын бекіту туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2015 жылғы 10 шілдедегі № 282 (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5081 болып тіркелген, облыстық "Сыр бойы" және "Кызылординские вести" газеттерінің 2015 жылғы 6 тамыздағы 115 санында жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және жариялауға жатады.
Қызылорда облыстық Қызылорда облыстық
мәслихатының кезектен тыс мәслихаты хатшысының
44 сессиясының төрағасы уақытша міндетін атқарушы
М. Кәрім Қ. Бисенов