О признани утратившими силу некоторых постановлений акимата Жалагашского района
Постановление акимата Жалагашского района Кызылординской области от 26 января 2016 года № 15
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 24 марта 1998 года “О нормативных правовых актах” и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года “О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан” акимат Жалагашского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу:
1) постановление акимата Жалагашского района от 22 мая 2015 года № 99 “Об утверждении методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса “Б” местных исполнительных органов Жалагашского района” (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №5016, опубликованный в газете “Жалагаш жаршысы” 24 июня 2015 года, в информационно-правовой системе “Әділет” 10 июля 2015 года);
2) постановление акимата Жалагашского района от 10 сентября 2015 года № 189 “О внесении изменений в постановление акимата Жалагашского района от 22 мая 2015 года №99 “Об утверждении методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса “Б” акимата Жалагашского района” (зарегстрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №5133, опубликованный 30 сентября 2015 года в газете “Жалагаш жаршысы”, 16 октября 2015 года информационно-правовой системе “Әділет”).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким Жалагашского района Т.Дуйсебаев

Жалағаш ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 26 қаңтардағы № 15 қаулысы
“Нормативтік құқытық актілер туралы” Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңына және Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Жалағаш ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) “Жалағаш ауданы жергілікті атқарушы органдарының “Б” корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесін бекіту туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 22 мамырдағы № 99 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №5016 болып тіркелген, 2015 жылғы 24 маусымда “Жалағаш жаршысы” газетінде, 2015 жылғы 10 шілдеде “Әділет” құқықтық-ақпарат жүйесінде жарияланған);
2) “Жалағаш ауданы әкімдігінің “Б” корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесін бекіту туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 22 мамырдағы №99 қаулысына өзгерістер енгізу туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 10 қыркүйектегі № 189 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №5133 болып тіркелген, 2015 жылғы 30 қыркүйекте “Жалағаш жаршысы” газетінде, 2015 жылғы 16 қазанда “Әділет” құқықтық-ақпарат жүйесінде жарияланған).
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жалағаш ауданының әкімі Т.Дүйсебаев