О признании утратившим силу постановление акимата города Актау от 29 декабря 2008 года № 1342 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов"
Постановление акимата города Актау Мангистауской области от 30 марта 2016 года № 533
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан" и от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу постановления акимата города Актау от 29 декабря 2008 года № 1342 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 104, опубликовано в газете "Огни Мангистау" от 23 февраля 2009 года).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Актау Кушмаганбетова Т.Ж.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Аким города С. Трумов
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель
государственного учреждения
"Актауский городской отдел
занятости и социальных программ"
Г.Хайрлиева
"30" 03 2016 года

Ақтау қаласы әкімдігінің 2008 жылғы 29 желтоқсандағы № 1342 "Мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 30 наурыздағы № 533 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы",2005 жылғы 13 сәуірдегі "Қазақстан Республикасындағы мүгедектерді қорғау туралы" және 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңдарына сәйкес қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақтау қаласы әкімдігінің 2008 жылғы 29 желтоқсандағы № 1342 "Мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 104 санды тіркелген, 2009 жылғы 23 ақпанында "Маңғыстау" газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақтау қаласы әкімінің орынбасары Т.Ж. Көшмағанбетовке жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күннен бастап күшіне енеді.
Қала әкімі С. Трұмов
КЕЛІСІЛДІ:
"Ақтау қалалық жұмыспен қамту және
әлеуметтік бағдарламалар бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Г.Хайрлиева
"30".03. 2016 жыл