О признании утратившим силу постановления акимата Тупкараганского района от 18 мая 2016 года № 82 "Об организации и финансировании общественных работ на 2016 год"
Постановление акимата Тупкараганского района Мангистауской области от 29 августа 2016 года № 167
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении Республике Казахстан", от 06 апреля 2016 года "О занятости населения" соответствии с Правилами организации и финансирования общественных работ, утвержденной приказом (зарегистрировано в реестре государственной регистрации за № 13938) Министерства здравоохранения социального развития Республики Казахстан от 14 июля 2016 года акимат Тупкараганского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Постановление акимата Тупкараганского района от 18 мая 2016 года № 82 "Об организации и финансировании общественных работ на 2016 год" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации за №3054 опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" от 7 июня 2016 года) считать утратившим силу.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить заместителю акима Тупкараганского района Т.Алтынгалиеву.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания и подлежит официальному опубликованию
Аким района Т. Асауов

Түпқараған ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 18 мамырдағы № 82 "2016 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облысы Түпқараған ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 29 тамыздағы № 167 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы және "Халықты жұмыспен қамту туралы" 2016 жылғы 06 сәуірдегі Заңдарына, Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму Министрлігінің 2016 жылғы 14 маусымдағы бұйрығымен (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13938 болып тіркелген) бекітілген Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру қағидаларына сәйкес, Түпқараған ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Түпқараған ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 18 мамырдағы № 82 "2016 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру туралы" қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3054 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 7 маусымда жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Т. Алтынғалиевке жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және ресми жариялануға тиіс.
Аудан әкімі Т. Асауов