О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата города Лисаковска
Постановление акимата города Лисаковска Костанайской области от 26 января 2016 года № 43
В соответствии со статьей 21-1пунктом 1 статьи 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" акимат города Лисаковска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу:
постановление акимата города Лисаковска "Об определении перечня должностей специалистов в области образования, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности" от 1 июля 2014 года № 302 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4972, опубликовано 4 сентября 2014 года в газете "Лисаковская новь");
постановление акимата города Лисаковска "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов" от 22 июня 2010 года № 287 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-4-167, опубликовано 29 июля 2010 года в газете "Лисаковская новь");
постановление акимата города Лисаковска "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций" от 9 апреля 2012 года № 171 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-4-207, опубликовано 24 мая 2012 года в газете "Лисаковская новь").
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня принятия.
Аким города                                А. Исмагулов

Лисаков қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 26 қаңтардағы № 43 қаулысы
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 21-1 бабына, 43-1 бабының 1-тармағына сәйкес, Лисаков қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Күші жойылды деп танылсын:
Лисаков қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 1 шілдедегі № 302 "Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін білім беру саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4972 тіркелген, 2014 жылғы 4 қыркүйектегі "Лисаковская новь" газетінде жарияланған);
Лисаков қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 22 маусымдағы № 287 "Мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №9-4-167 болып тіркелген, 2010 жылғы 29 шілдедегі "Лисаковская новь" газетінде жарияланған);
Лисаков қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 9 сәуірдегі № 171 "Қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-4-207 болып тіркелген, 2012 жылғы 24 мамырдағы "Лисаковская новь" газетінде жарияланған).
2. Осы қаулы қабылданған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                                 А. Исмағұлов