О признании утратившим силу постановления акимата Амангельдинского района от 31 октября 2014 года № 321
Постановление акимата Амангельдинского района Костанайской области от 18 мая 2016 года № 133
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Амангельдинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Амангельдинского района от 31 октября 2014 года №321 "Об утверждении положения о государственном учреждении "Аппарат акима Амангельдинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №5197, опубликовано 12 декабря 2014 года в газете "Аманкелді арайы").
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким района Ж. Таукенов

Амангелді ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 31 қазандағы № 321 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Амангелді ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 18 мамырдағы № 133 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабына сәйкес Амангелді ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Амангелді ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 31 қазандағы №321 "Амангелді ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5197 болып тіркелген, 2014 жылғы 12 желтоқсанында "Аманкелді арайы" газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ж. Таукенов