О признании утратившим силу постановление акимата Амангельдинского района от 11 апреля 2016 года № 59
Постановление акимата Амангельдинского района Костанайской области от 26 мая 2016 года № 138
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Амангельдинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Амангельдинского района от 11 апреля 2016 года №59 "Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6326, опубликовано 20 мая 2016 года в газете "Аманкелді арайы").
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким района Ж. Таукенов
Секретарь Амангельдинского
районного маслихата
_____________ К. Кеделбаев
26.05.2016 года

Амангелді ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 11 сәуірдегі № 59 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Амангелді ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 26 мамырдағы № 138 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабына сәйкес Амангелді ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Амангелді ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 11 сәуірдегі №59 "Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6326 болып тіркелген, 2016 жылғы 20 мамырда "Аманкелді арайы" газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ж. Таукенов
Амангелді аудандық
мәслихатының хатшысы
___________ Қ. Кеделбаев
26.05.2016 жыл