О признании утратившим силу постановление акимата от 9 декабря 2015 года № 383 "Об организации общественных работ на 2016 год"
Постановление акимата Житикаринского района Костанайской области от 11 мая 2016 года № 161
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Житикаринского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Признать утратившим силу постановление акимата от 9 декабря 2015 года № 383 "Об организации общественных работ на 2016 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6095, опубликовано 14 января 2016 года в газете "Авангард").
Аким района А. Ибраев

"2016 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" әкімдіктің 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 383 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 11 мамырдағы № 161 қаулысы
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес Жітіқара ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"2016 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" әкімдіктің 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 383 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6095 болып тіркелген, 2016 жылғы 14 қаңтарда № 2 "Авангард" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
Аудан әкімі А. Ибраев