О признании утратившим силу некоторых постановлений акимата Карабалыкского района
Постановление акимата Карабалыкского района Костанайской области от 2 февраля 2016 года № 13
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 40 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" акимат Карабалыкского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановления акимата Карабалыкского района согласно приложению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Аким района                                К. Габдулин
Приложение
к постановлению акимата
от 2 февраля 2016 года № 13
Перечень утративших силу некоторых
постановлений акимата Карабалыкского района
1. Постановление акимата района "Об установлении квоты рабочих мест для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций"" от 15 декабря 2010 года № 450 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-12-150, опубликовано 27 января 2011 года в газете "Айна").
2. Постановление акимата района "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы" от 15 декабря 2010 года № 451 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-12-149, опубликовано 27 января 2011 года в газете "Айна").
3. Постановление акимата района "О внесении изменений в постановление акимата от 15 декабря 2010 года № 451 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы" от 29 мая 2012 года № 303 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-12-191).
4. Постановление акимата района "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов" от 20 апреля 2010 года № 136 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-12-141, опубликовано 17 июня 2010 года в газете "Айна").
5. Постановление акимата района "Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения на 2016 год" от 18 ноября 2015 года № 325 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6088, опубликовано 14 января 2016 года в газете "Айна").

Қарабалық ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылған болып тану туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 2 ақпандағы № 13 қаулысы
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 40-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес Қарабалық ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарабалық ауданы әкімдігінің қаулыларының күші қосымшаға сәйкес жойылған болып танылсын.
2. Осы қаулы алғаш қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Қ. Ғабдулин
Әкімдіктің
2016 жылғы 2 ақпандағы
№ 13 қаулысына қосымша
Қарабалық ауданы әкімдігінің күші
жойылған кейбір қаулыларының тізбесі
1. Аудан әкімдігінің 2010 жылғы 15 желтоқсандағы № 450 "Интернаттық ұйымдардың кәмелетке толмаған түлектері үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде нөмірі 9-12-150 болып тіркелді, 2011 жылғы 27 қаңтарда "Айна" газетінде жарияланды).
2. Аудан әкімдігінің 2010 жылғы 15 желтоқсандағы № 451 "Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған тұлғалар үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде нөмірі 9-12-149 болып тіркелді, 2011 жылғы 27 қаңтарда "Айна" газетінде жарияланды).
3. Аудан әкімдігінің 2012 жылғы 15 маусымдағы № 303 "Әкімдіктің 2010 жылғы 15 желтоқсандағы № 451 "Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған тұлғалар үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде нөмірі 9-12-191 болып тіркелді).
4. Аудан әкімдігінің 2010 жылғы 20 сәуірдегі № 136 "Мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде нөмірі 9-12-141 болып тіркелді, 2010 жылғы 17 маусымда "Айна" газетінде жарияланды).
5. Аудан әкімдігінің 2015 жылғы 18 қарашадағы № 325 "Халықтың нысаналы топтарныа жататын тұлғалардың 2016 жылға арналған қосымша тізбесін анықтау туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде нөмірі 6088 болып тіркелді, 2016 жылғы 14 қаңтарда "Айна" газетінде жарияланды).