О признании утратившим силу решения акима Актогайского района от 7 июля 2015 года № 8 "Об объявлении на территории Актогайского района чрезвычайной ситуации природного характера"
Решение акима Актогайского района Павлодарской области от 21 января 2016 года № 1
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 августа 2011 года № 964 "Об утверждении Правил проведения правового мониторинга нормативных правовых актов", в целях приведения актов акима района в соответствие с действующим законодательством, принимаю РЕШЕНИЕ:
1. Признать утратившим силу решение акима Актогайского района от 7 июля 2015 года № 8 "Об объявлении на территории Актогайского района чрезвычайной ситуации природного характера" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 13 июля 2015 года № 4589, опубликовано 18 июля 2015 года в районных газетах "Ауыл тынысы" № 28 и "Пульс села" № 28).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его подписания.
Аким Актогайского района С. Батыргужинов

Ақтоғай ауданы әкімінің 2015 жылғы 7 шілдедегі "Ақтоғай ауданы аумағында табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" № 8 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Ақтоғай ауданы әкімінің 2016 жылғы 21 қаңтардағы № 1 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабының 8-тармағына, Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 43-1-бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 25 тамыздағы "Нормативтік құқықтық актілердің құқықтық мониторингін жүргізу қағидасын бекіту туралы" № 964 Қаулысына сәйкес, аудан әкімінің актілерін қолданыстағы заңнамаға сәйкес келтіру мақсатында, ШЕШІМ қабылдаймын:
1. Ақтоғай ауданы әкімінің 2015 жылғы 7 шілдедегі "Ақтоғай ауданы аумағында табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" № 8 шешімінің (Нормативтiк құқықтық актілерді мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде 2015 жылғы 13 шілдеде № 4589 болып тіркелген, 2015 жылғы 18 шілдеде № 28 "Ауыл тынысы" және № 28 "Пульс села" аудандық газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімінің орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң аппарат басшысына жүктелсiн.
3. Осы шешім қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Ақтоғай ауданы әкімі С. Батырғұжинов