О признании утратившим силу постановления акимата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 18 марта 2014 года N 46 "Об определении специальных мест для осуществления выездной торговли на территории района Шал акына Северо-Казахстанской области"
Постановление акимата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 29 января 2016 года № 20
В соответствии со статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", акимат района Шал акына Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата района Шал акына Северо Казахстанской области от 18 марта 2014 года N 46 "Об определении специальных мест для осуществления выездной торговли на территории района Шал акына Северо-Казахстанской области". Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 21 апреля 2014 года № 2680, опубликованное в газете "Первое слово" и "Бірінщі сөз" 16 мая 2014 года.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким района Е.Сагдиев

Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 18 наурыздағы № 46 "Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыруға арналған арнайы орындар белгілеу туралы" қаулысының күштерінің жойылғанын тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 29 қаңтардағы № 20 қаулысы
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 18 наурыздағы № 46 "Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыруға арналған арнайы орындар белгілеу туралы" қаулысы Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 21 сәуірде № 2680 болып тіркелді, "Первое слово" газетінде 2014 жылы 16 мамырдағы және "Бірінші сөз" газетінде жарияланды, күштерінің жойылғаны танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Е.Сағдиев