О признании утратившим силу решения акима района Шал акына № 11 от 07 апреля 2016 года "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба на территории района Шал акына Северо-Казахстанской области"
Решение акима района Шал акына Северо-Казахстанской области от 3 июня 2016 года N 16
В соответствии с пунктом 3 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", аким района Шал акына Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима района Шал акына № 11 от 7 апреля 2016 года "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба на территории района Шал акына Северо-Казахстанской области". Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 11 апреля 2016 года N 3701.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня подписания.
Аким района Е.Сагдиев

"Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" 2016 жылғы 7 сәуірдегі № 11 Шал ақын ауданы әкімінің шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімінің 2016 жылғы 3 маусымдағы N 16 шешімі
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңынің 27 бабының 3-тармағына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының әкімі ШЕШТІ:
1. "Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" 2016 жылғы 7 сәуірдегі № 11 Шал ақын ауданы әкімінің шешімінің күші жойылды деп танылсын. Солтүстік Қазақстан облысының әділет Департаментінде 2016 жылғы 11 сәуірде N 3701 болып тіркелді.
2. Осы шешім қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Е.Сағдиев