О признании утратившим силу некоторых решений Атырауского городского маслихата
Решение Атырауского городского маслихата Атырауской области от 15 января 2016 года № 332
В соответствии со статьей 2 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 40 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", Атырауской городской маслихат РЕШИЛ:
1. В связи с истечением срока признать утратившими силу некоторых решении Атырауского городского маслихата согласно приложению.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Председатель ХХХХ сессии А. Бопылдыков
Временно исполняющий обязнности
секретаря городского маслихата
Б. Рыскалиев
Приложение к решению маслихата города Атырау от 15 января 2015 года 332
Список некоторых решении городского маслихата утративших силу
1. Решение Атырауского городского маслихата от 19 декабря 2014 года № 234 "О бюджете города на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3097, опубликовано 3 февраля 2014 года в газете "Прикаспийская коммуна" №12).
2. Решение Атырауского городского маслихата от 27 марта 2015 года № 262 "О внесении изменеий и дополнений в решение городского маслихата от 19 декабря 2014 года № 234 "О бюджете города на 2015-2017 годы"" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3175, опубликовано 25 аперля 2015 года в газете "Прикаспийская коммуна" № 45).
3. Решение Атырауского городского маслихата от 19 июня 2015 года № 278 "О внесении изменеий и дополнений в решение городского маслихата от 19 декабря 2014 года № 234 "О бюджете города на 2015-2017 годы"" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3252, опубликовано 25 июня 2015 года в газете "Прикаспийская коммуна" № 82).
4. Решение Атырауского городского маслихата от 9 сентября 2015 года № 292 "О внесении изменений в решение городского маслихата от 19 декабря 2014 года № 234 "О бюджете города на 2015-2017 годы"" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3303, опубликовано 6 октября 2015 года в газете "Прикаспийская коммуна" № 112).
5. Решение Атырауского городского маслихата от 19 ноября 2015 года № 305 "О внесении изменений в решение городского маслихата от 19 декабря 2014 года № 234 "О бюджете города на 2015-2017 годы"" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3377, опубликовано 6 января 2016 года в газете "Прикаспийская коммуна" № 1).

Атырау қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 2016 жылғы 15 қаңтардағы № 332 шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексінің 2 бабына және "Нормативтік құқықтық актілері туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңының 40 бабына сәйкес, Атырау қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қолданылу мерзімінің бітуіне байланысты Атырау қалалық мәслихатының кейбір шешімдері қосымшаға сәйкес күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялансын.
ХХХХ сессия төрағасы А. Бопылдықов
Қалалық мәслихат хатшысының
уақытша міндетін атқарушы
Б. Рысқалиев
Қалалық мәслихаттың 2016 жылғы 15 қаңтардағы № 332 шешіміне қосымша
Қолданылу мерзімінің бітуіне байланысты Атырау қалалық мәслихатының кейбір шешімдері
1. Атырау қалалық Мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы № 234 "2015 – 2017 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3097 рет санымен тіркелген, 2015 жылғы 3 ақпан "Атырау" газетінде № 12 жарияланған).
2. Атырау қалалық мәслихатының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 262 "Қалалық мәслихаттың 2014 жылғы 19 желтоқсандағы № 234 "2015 – 2017 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3175 рет санымен тіркелген, 2015 жылғы 25 сәуірінде "Атырау" газетінде № 45 жарияланған).
3. Атырау қалалық мәслихатының 2015 жылғы 19 маусымдағы № 278 "Қалалық мәслихаттың 2014 жылғы 19 желтоқсандағы № 234 "2015 – 2017 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3252 рет санымен тіркелген, 2015 жылғы 25 маусымда "Атырау" газетінде № 82 жарияланған).
4. Атырау қалалық мәслихатының 2015 жылғы 9 қыркүйектегі № 292 "Қалалық мәслихаттың 2014 жылғы 19 желтоқсандағы № 234 "2015 – 2017 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3303 рет санымен тіркелген, 2015 жылғы 6 қазанда "Атырау" газетінде № 112 жарияланған).
5. Атырау қалалық мәслихатының 2015 жылғы 19 қарашадағы № 305 Қалалық мәслихаттың 2014 жылғы 19 желтоқсандағы № 234 "2015 – 2017 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3377 рет санымен тіркелген, 2016 жылғы 6 қаңтардағы "Атырау" газетінде № 1 жарияланған).

6. Решение Атырауского городского маслихата от 18 декабря 2015 года № 3314 "О внесении изменений в решение городского маслихата от 19 декабря 2014 года № 234 "О бюджете города на 2015-2017 годы"" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3416, опубликовано 6 января 2016 года в газете "Прикаспийская коммуна" № 1).

6. Атырау қалалық мәслихатының 2015 жылғы 18 желтоқсандағы № 314 Қалалық мәслихаттың 2014 жылғы 19 желтоқсандағы № 234 "2015 – 2017 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3416 рет санымен тіркелген, 2016 жылғы 6 қаңтардағы "Атырау" газетінде № 1 жарияланған).