О признании утратившими силу некоторых решений районного маслихата
Решение Исатайского районного маслихата Атырауской области от 13 января 2016 года № 308-V
Руководствуясь статьей 2 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьи 7 закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", и в соответствии c пунктом 2 статьи 21-1 закона Республики Казахстан "Нормативно правовых актов" от 24 марта 1998 года Исатайскии районный маслихат РЕШИЛ:
Признать утратившими силу некоторых решений Исатайского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Один экземпляр настоящего решения направить Областную Департамент юстиции.
3. Один экземпляр настоящего решения направить для опубликования в газете "Нарын таны"
Председатель очередной ХХХV
сессии районного маслихата
К. Нурманова
Секретарь районного маслихата Ж. Кадимов
Приложение к решению районного маслихата от 13 января 2016 года № 308-V
Перечень некоторых решений Исатайского районного маслихата признанных утратившими силу
1) Решение районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 228-V "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3092, опубликовано в № 7 от 19 февраля 2015 года в районной газете "Нарын таңы");
2) Решение районного маслихата от 20 марта 2015 года № 240-V "О внесении изменений в решение районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 228-V "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3171, опубликовано в № 18 от 30 апреля 2015 года в районной газете "Нарын таңы");
3) Решение районного маслихата от 26 июня 2015 года № 261-V "О внесении изменений в решение районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 228-V "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3255, опубликовано в № 31 от 6 августа 2015 года в районной газете "Нарын таңы");
4) Решение районного маслихата от 18 сентября 2015 года № 278-V "О внесении изменений в решение районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 228-V "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3301, опубликовано в № 41 от 15 октября 2015 года в районной газете "Нарын таңы");

Аудандық мәслихаттың кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 13 қаңтардағы № 308-V шешімі
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 2 бабын, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабын, Қазақстан Республикасы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы заңының 21-1-бабының 2-тармағын басшылыққа алып, Исатай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Исатай аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің бір данасы облыстық әділет Департаментіне жолдансын.
3. Бұқаралық ақпарат құралдарында жариялау үшін бір данасы аудандық "Нарын таңы" газетіне жолдансын.
Аудандық мәслихаттың кезектен тыс
ХХХV сессиясының төрағасы:
К. Нұрманова
Аудандық мәслихат хатшысы Ж. Кадимов
Исатай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 13 қаңтардағы № 308-Ү шешіміне қосымша
Исатай аудандық мәслихатының күші жойылды деп танылған кейбір шешімдерінің тізбесі:
1) Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 228-V "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 3092 болып енгізілген, аудандық "Нарын таңы" газетінде 2015 жылғы 19 ақпандағы № 7 санында жарияланған) шешімі;
2) Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 228-V "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 20 наурыздағы № 240-V (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 3171 болып енгізілген, аудандық "Нарын таңы" газетінде 2015 жылғы 30 сәуірдегі № 18 санында жарияланған) шешімі;
3) Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 228-V "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 26 маусымдағы № 261-V (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 3255 болып енгізілген, аудандық "Нарын таңы" газетінде 2015 жылғы 6 тамыздағы № 31 санында жарияланған) шешімі;
4) Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 228-V "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 18 қыркүйектегі № 278-Ү (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 3301 болып енгізілген, аудандық "Нарын таңы" газетінде 2015 жылғы 15 қазандағы № 41 санында жарияланған) шешімі;

5) Решение районного маслихата от 19 ноября 2015 года № 283-V "О внесении изменений в решение районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 228-V "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3382, опубликовано в № 51 от 24 декабря 2015 года в районной газете "Нарын таңы");

5) Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 228-V "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 19 қарашадағы № 283-V (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 3382 болып енгізілген, аудандық "Нарын таңы" газетінде 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 51 санында жарияланған) шешімі;