О признании утратившим силу решения районного маслихата от 18 ноября 2015 года № ХХХV-5 "О повышении ставок единого земельного налога и ставок земельного налога на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения в Кызылкогинском районе"
Решение маслихата Кызылкогинского района Атырауской области от 26 февраля 2016 года № XXXVIII-3
В соответствии с пунктом 2 статьи 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" и на основании пункта 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение районного маслихата от 18 ноября 2015 года № ХХХV-5 "О повышении ставок единого земельного налога и ставок земельного налога на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения в Кызылкогинском районе" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3388, опубликовано 31 декабря 2015 года в газете "Кызылкога" № 52).
2. Настоящее решение опубликовать в районной газете "Кызылкога".
Председатель сессии: А. Карабалин
Временно исполняющий полномочия
секретаря районного маслихата:
М. Сулейменов

Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 18 қарашадағы № ХХХV-5 "Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес Қызылқоға ауданында пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін және жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" шешімінің күшін жою туралы
Атырау облысы Қызылқоға ауданы мәслихатының 2016 жылғы 26 ақпандағы № XXXVIII-3 шешімі
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-1 бабының 2 тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 бабының 5 тармақшасына сай, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 18 қарашадағы № ХХХV-5 "Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес Қызылқоға ауданында пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін және жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3388 санымен тіркелген, аудандық "Қызылқоға" газетіне 2015 жылдың 31 желтоқсанда № 52 санында жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім аудандық "Қызылқоға" газетіне жариялансын.
Сессия төрағасы: А. Қарабалин
Аудандық мәслихат хатшысының
өкілеттігін уақытша атқарушы:
М. Сүлейменов