О признании утратившим силу постановление районного акимата от 2 июня 2014 года № 289 "Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения, образования и культуры, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, финансируемых из бюджета района"
Постановление акимата Курмангазинского района Атырауской области от 8 января 2016 года № 4
Руководствуясь пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" районный акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Признать утратившим силу постановление районного акимата от 2 июня 2014 года № 289 "Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения, образования и культуры являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, финансируемых из бюджета района" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2933,официально опубликованный в газете "Серпер" 10 июля 2014 года).
Исполняющий обязанности
акима района Ж. Бектемиров

Аудан әкімдігінің 2014 жылғы 2 маусымдағы 289 "Аудандық бюджет есебінен қаржыландырылатын азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру және мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы Құрманғазы ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 8 қаңтардағы № 4 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 бабының 8 тармағын, "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-1 бабын басшылыққа алып, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Аудан әкімдігінің 2014 жылғы 2 маусымдағы № 289 "Аудандық бюджет есебінен қаржыландырылатын азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру,білім беру және мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 2933 болып енгізілді, 2014 жылдың 10 шілдедегі "Серпер" газетінде ресми жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
Аудан әкімінің міндетін атқарушы Ж. Бектемиров