О признании утратившим силу решения Шымкентского городского маслихата от 24 июля 2007 года № 41/413-3c "О дополнительном регламентировании порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций"
Решение Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 17 марта 2016 года № 58/449-5с
В соответствии с пунктом 2 статьи 40 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах" от 24 марта 1998 года городской маслихат РЕШИЛ:
Признать утратившим силу решение Шымкентского городского маслихата от 24 июля 2007 года № 41/413-3с "О дополнительном регламентировании порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14-1-59, опубликовано в газете "Панорама Шымкента" за № 31 от 3 августа 2007 года) и решение Шымкентского городского маслихата от 27 марта 2015 года № 46/331-5с "О внесении изменения и дополнения в решение Шымкентского городского маслихата от 24 июля 2007 года № 41/413-3c "О дополнительном регламентировании порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций". (Зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3100, опубликовано в газете "Панорама Шымкент" за № 14 от 3 апреля 2015 года.
Председатель сессии
городского маслихата Б.Салимов
Секретарь городского маслихата Н.Бекназаров

Шымкент қалалық мәслихатының 2007 жылғы 24 шілдедегі "Бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" № 41/413-3с шешімнің күші жойылды деп тану туралы
Шымкент қалалық мәслихатының 2016 жылғы 17 наурыздағы № 58/449-5с шешiмi
Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 40-бабының 2-тармағына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Шымкент қалалық мәслихатының 2007 жылғы 24 шілдедегі № 41/413-3с "Бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрацияларды өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14-1-59 тіркелген, 2007 жылғы 3 тамызда № 31 "Шымкент келбеті" газетінде жарияланған) және Шымкент қалалық мәслихатының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 46/331-5с "Бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" Шымкент қалалық мәслихатының 2007 жылғы 24 шілдедегі № 41/413-3с шешіміне өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3100 тіркелген, "Шымкент келбеті" газетінде 2015 жылғы 3 сәуір № 14 жарияланған шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы Б.Салимов
Қалалық мәслихат хатшысы Н.Бекназаров