О признании утратившими силу некоторых решений Арысского городского маслихата
Решение Арысского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 20 июня 2016 года № 3/17-VI
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Арысского городского маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Е. Алимбаев
Секретарь маслихата А.Байтанаев
Приложение к решению Арысского городского
маслихата от 20 июня 2016 года
"О признании утратившими силу некоторых
решений Арысского городского маслихата"
№ 3/17-VI
Перечень утративших силу
некоторых решений Арысского городского маслихата
1. Решение Арысского городского маслихата от 19 декакбря 2014 года 36/214-V "О внесении изменений в решение Арысского городского маслихата от 25 сентября 2013 года № 19/114-V "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан"" (Зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2962, опубликованного 7 февраля 2015 года в номере 6 газеты "Арыс ақиқаты".
2. Решение Арысского городского маслихата от 3 апреля 2014 года № 26/156-V "Об утверждении регламента Арысского городского маслихата" (Зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2620, опубликованного 17 мая 2014 года в номере 20-21 газеты "Арыс ақиқаты".
3. Решение Арысского городского маслихата от 20 марта 2015 года 38/231-V "О внесении изменения в решение Арысского городского маслихата от 3 апреля 2014 года № 26/156-V "Об утверждении регламента Арысского городского маслихата"" (Зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3144, опубликованного 9 мая 2015 года в номере 21 газеты "Арыс ақиқаты".
4. Решение Арысского городского маслихата от 18 декабря 2015 года № 48/288-V "Об утверждении положения государственного учреждения "Аппарат Арысского городского маслихата"" (Зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3525, опубликованного 23 января 2016 года в номере 4 газеты "Арыс ақиқаты".
5. Решение Арысского городского маслихата от 2 июня 2015 года № 40/238-V "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" (Зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3229, опубликованного 15 июля 2015 года в номере 29 газеты "Арыс ақиқаты".

Арыс қалалық мәслихатының кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылды деп тану туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қалалық мәслихатының 2016 жылғы 20 маусымдағы № 3/17-VI шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 бабының 5 тармағына, Қазақстан Республикасының "Нормативтiк құқықтық актiлер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы 21-1 бабына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШТI:
1. Осы шешiмнiң қосымшасына сәйкес Арыс қалалық мәслихатының кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылды деп танылсын.
2. Осы шешiм алғашқы ресми жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Сессия төрағасы Е.Алимбаев
Мәслихат хатшысы А.Байтанаев
Арыс қалалық мәслихатының 2016 жылғы
20 маусымдағы "Арыс қалалық мәслихатының
кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылды деп тану
туралы" № 3/17 - VI шешiмiне қосымша
Арыс қалалық мәслихатының күшi жойылған кейбiр шешiмдерiнiң тiзбесi
1. Арыс қалалық мәслихаттың 2014 жылғы 19 желтоқсандағы № 36/214-V "Арыс қалалық мәслихатының 2013 жылғы 25 қыркүйектегi № 19/114-V "Әлеуметтiк көмек көрсетудiң, оның мөлшерлерiн белгiлеудiң және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тiзбесiн айқындаудың қағидасын бекiту туралы" шешiмiне өзгерiстер енгiзу туралы" (Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде № 2962 тiркелген, 2015 жылғы 7 ақпандағы "Арыс ақиқаты" газетiнiң 6-санында жарияланған) шешiмi.
2. Арыс қалалық мәслихаттың 2014 жылғы 3 сәуiрдегi № 26/156-V "Арыс қалалық мәслихатының регламентiн бекiту туралы" (Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде № 2620 тiркелген, 2014 жылғы 17 мамырдағы "Арыс ақиқаты" газетiнiң 20-21-санында жарияланған) шешiмi.
3. Арыс қалалық мәслихаттың 2015 жылғы 20 наурыздағы № 38/231-V "Арыс қалалық мәслихатының 03.04.2014 жылғы № 26/156-V "Арыс қалалық мәслихатының регламентiн бекiту туралы" шешiмiне өзгерiс енгiзу туралы" (Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде № 3144 тiркелген, 2015 жылғы 9 мамырдағы "Арыс ақиқаты" газетiнiң 21-санында жарияланған) шешiмi.
4. Арыс қалалық мәслихаттың 2015 жылғы 18 желтоқсандағы № 48/288-V "Арыс қалалық мәслихат аппараты" мемлекеттiк мекемесiнiң ережесiн бекiту туралы" (Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде № 3525 тiркелген, 2016 жылғы 23 қаңтардағы "Арыс ақиқаты" газетiнiң 4-санында жарияланған) шешiмi.
5. Арыс қалалық мәслихаттың 2015 жылғы 2 маусымдағы № 40/238-V "Әлеуметтiк көмек көрсетудiң, оның мөлшерлерiн белгiлеудiң және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тiзбесiн айқындаудың қағидасын бекiту туралы" (Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде № 3229 тiркелген, 2015 жылғы 15 шiлдедегi "Арыс ақиқаты" газетiнiң 29-санында жарияланған) шешiмi.

6. Решение Арысского городского маслихата от 30 октября 2015 года № 45/274-V "О внесении изменения в решение Арысского городского маслихата от 2 июня 2015 года № 40/238-V "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан"" (Зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3428, опубликованного 28 ноября 2015 года в номере 48 газеты "Арыс ақиқаты".
7. Решение Арысского городского маслихата от 18 декабря 2015 года № 48/289-V "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов, тарифов на сбор, вывоз, захоронение и утилизацию твердых бытовых отходов по городу Арыс" (Зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3531, опубликованного 26 января 2016 года в номере 5 газеты "Арыс ақиқаты".

6. Арыс қалалық мәслихаттың 2015 жылғы 30 қазандағы № 45/274-V "Әлеуметтiк көмек көрсетудiң, оның мөлшерлерiн белгiлеудiң және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тiзбесiн айқындаудың қағидасын бекiту туралы" Арыс қалалық мәслихатының 2015 жылғы 2 маусымдағы № 40/238-V шешiмiне өзгерiс енгiзу туралы" (Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде № 3428 тiркелген, 2015 жылғы 28 қарашадағы "Арыс ақиқаты" газетiнiң 48-санында жарияланған) шешiмi.
7. Арыс қалалық мәслихаттың 2015 жылғы 18 желтоқсандағы № 48/289-V "Арыс қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормаларын, тұрмыстық қатты қалдықтарды жинау, әкету, көму және кәдеге жарату тарифтерін бекіту туралы" (Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде № 3531 тiркелген, 2016 жылғы 26 қаңтардағы "Арыс ақиқаты" газетiнiң 5-санында жарияланған) шешiмi.