О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата города Туркестан
Постановление акимата города Туркестан Южно-Казахстанской области от 27 мая 2016 года № 573
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, акимат города Туркестан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторых постановлений акимата города Туркестан согласно приложению к данному постановлению.
2. Исполнение настоящего постановления возложить на руководителя юридического отдела аппарата акима города Туркестан Орынбасарова Е.
3. Осуществление контроля за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Туркестан Мусаева Т.
Акима города А.Усербаев
Приложение к постановлению
акимата города Туркестан № 573
от "27" 05 2016 года
Перечень признанных утратившими силу постановлений акимата
города Туркестан
1. Постановление акимата города Туркестан от 25 мая 2012 года № 636 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов в размере трех процентов от общей численности рабочих мест" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14-4-119, опубликовано 30 июня 2012 года в газете "Туркистон");
2. Постановление акимата города Туркестан от 25 мая 2012 года № 635 "Об установлении квоты рабочих мест" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14-4-120, опубликовано 30 июня 2012 года в газете "Туркистон");
3. Постановление акимата города Туркестан от 6 февраля 2015 года № 78 "Об утверждении положения о государственном учреждении "Отдел занятости населения и социальных программ" акимата города Туркестан" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3038, опубликовано 27 февраля 2015 года в газете "Туркистон");
4. Постановление акимата города Туркестан от 17 марта 2015 года № 313 "Об утверждении положения о государственном учреждении "Отдел ветеринарии" акимата города Туркестан" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3120, опубликовано 5 мая 2015 года в газете "Туркистон");
5. Постановление акимата города Туркестан от 23 декабря 2015 года № 1739 "Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения на 2016 год" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3495, опубликовано 5 января 2016 года в газете "Туркистон");
6. Постановление акимата города Туркестан от 16 июля 2014 года № 985 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2792, опубликовано 16 сентября 2014 года в газете "Туркистон");

Түркістан қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күштерін жойылды деп тану туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Түркістан қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 27 мамырдағы № 573 қаулысы
"Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 бабының 8-тармағына сәйкес, Түркістан қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Түркістан қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күштері жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуы қала әкімі аппаратының заң бөлімінің басшысы Е.Орынбасаровқа жүктелсін.
3. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау қала әкімінің орынбасары Т.Мұсаевқа жүктелсін.
Қала әкімі Ә.Өсербаев
Түркістан қаласы әкімдігінің
"27" 05 2016 жылғы
№ 573 қаулысына қосымша
Түркістан қаласы әкімдігінің күші жойылды деп танылған қаулыларының тізбесі
1. Түркістан қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 25 мамырдағы № 636 "Жұмыс орындарының жалпы санының үш проценті мөлшерінде мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14-4-119 тіркелген, 2012 жылғы 30 маусымдағы "Түркістан" газетінде жарияланған) қаулысы;
2. Түркістан қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 25 мамырдағы № 635 "Жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14-4-120 тіркелген, 2012 жылғы 30 маусымдағы "Түркістан" газетінде жарияланған) қаулысы;
3. Түркістан қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 6 ақпандағы № 78 "Түркістан қаласы әкімдігінің "Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3038 тіркелген, 2015 жылғы 27 ақпандағы "Түркістан" газетінде жарияланған) қаулысы;
4. Түркістан қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 17 наурыздағы № 313 "Түркістан қаласы әкімдігінің "Ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3120 тіркелген, 2015 жылғы 5 мамырдағы "Түркістан" газетінде жарияланған) қаулысы;
5. Түркістан қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 1739 "2016 жылға халықтың нысаналы топтарына жататын тұлғалардың қосымша тізбесін белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3495 тіркелген, 2016 жылғы 5 қаңтардағы "Түркістан" газетінде жарияланған) қаулысы;
6. Түркістан қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 16 шілдедегі № 985 "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2792 тіркелген, 2014 жылғы 16 қыркүйегінде "Түркістан" газетінде жарияланған) қаулысы;

7. Постановление акимата города Туркестан от 3 июня 2015 года № 706 "О внесении изменений в постановление акимата города Туркестан от 16 июля 2014 года № 985 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3231, опубликовано 17 июля 2015 года в газете "Туркистон");

7. Түркістан қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 3 маусымдағы № 706 "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" Түркістан қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 16 шілдедегі № 985 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3231 тіркелген, 2015 жылғы 17 шілдесінде "Түркістан" газетінде жарияланған) қаулысы.