О внесении дополнений в решение Тюлькубасского районного маслихата от 30 июня 2015 года № 41/9-05 "О признании утратившим силу решения Тюлькубасского районного маслихата от 21 августа 2013 года № 18/2-05 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан"
Решение Тюлькубасского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 28 сентября 2016 года № 6/13-06. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктом 5 статья 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Тюлькубасский районный маслихат РЕШИЛ:
Решение Тюлькубасского районного маслихата от 30 июня 2015 года № 41/9-05 "О признании утратившим силу решения Тюлькубасского районного маслихата от 21 августа 2013 года № 18/2-05 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" дополнить пунктом 2 следующего содержания:
"2. Признать утратившим силу решения Тюлькубасского районного маслихата от 30 сентября 2014 года № 33/9-05 "О внесении изменений и дополнений в решение Тюлькубасского районного маслихата от 21 августа 2013 года № 18/2-05 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2848, опубликовано 31 октября 2014 года в газете "Шамшырак")".
Председатель сессии
районного маслихата М.Байгарашев
Секретарь районного
маслихата У.Маткеримов

"Түлкібас аудандық мәслихатының 2013 жылғы 21 тамыздағы № 18/2-05 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидасын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы" Түлкібас аудандық мәслихатының 2015 жылғы 30 маусымдағы № 41/9-05 шешіміне толықтыру енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Түлкібас аудандық мәслихатының 2016 жылғы 28 қыркүйектегі № 6/13-06 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7 бабының 5 тармағына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
"Түлкібас аудандық мәслихатының 2013 жылғы 21 тамыздағы № 18/2-05 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидасын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы" Түлкібас аудандық мәслихатының 2015 жылғы 30 маусымдағы № 41/9-05 шешімі мынадай мазмұндағы 2-тармақпен толықтырылсын:
"2. Түлкібас аудандық мәслихатының 2014 жылғы 30 қыркүйектегі № 33/9-05 "Түлкібас аудандық мәслихатының 2013 жылғы 21 тамыздағы № 18/2-05 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидасын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттің тіркеу тізілімінде 2848 нөмірмен тіркелген, "Шамшырақ" газетінде 2014 жылдың 31 қазанында жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын".
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы М.Байғарашев
Аудандық мәслихаттың хатшысы У.Маткеримов