О признании утратившим силу постановления Бескарагайского районного акимата от 3 сентября 2015 года № 346 "Об установлении квоты рабочих мест"
Постановление акимата Бескарагайского района Восточно-Казахстанской области от 21 июля 2016 года № 265
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Бескарагайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление Бескарагайского районного акимата от 3 сентября 2015 года № 346 "Об установлении квоты рабочих мест" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 29 сентября 2015 года № 4154).
2. Постановление вступает в силу со дня подписания.
Аким
Бескарагайского района Н. Токсеитов

"2015 жылы жұмыс орындар квотасын белгілеу туралы" Бесқарағай аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 3 қыркүйектегі № 346 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 21 шілдедегі № 265 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабына сәйкес, Бесқарағай аудандық әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1 "2015 жылы жұмыс орындар квотасын белгілеу туралы" Бесқарағай аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 3 қыркүйектегі № 346 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 29 қыркүйектегі № 4154 нөмірімен тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Бесқарағай ауданының әкімі Н. Токсеитов