Об утрате силы постановления акимата Катон-Карагайского района от 30 декабря 2015 года № 560
Постановление акимата Катон-Карагайского района Восточно-Казахстанской области от 25 апреля 2016 года № 164
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктами 1, 2 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании ст.22 Закона Республики Казахстан "О занятости населения" от 06 апреля 2016 года акимат Катон-Карагайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Считать утратившим силу постановление акимата Катон-Карагайского района от 30 декабря 2015 года № 560 "Об организации и финансировании общественных работ в 2016 году" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4368, опубликованное в районной газете "Арай-Луч" 5 февраля 2016 года № 6 (7890)).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района А. Нургожин

Катонқарағай ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 30 желтоқсандағы № 560 қаулының күшін жою туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 25 сәуірдегі № 164 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлкеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Заңының 37-бабы 1, 2-тармақтарына сәйкес, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 22-бабы негізінде, Катонқарағай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2016 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландыру туралы" 2015 жылғы 30 желтоқсандағы (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 4368 тіркелген, 2016 жылғы 5 ақпандағы № 6 (7890) "Арай-Луч" аудандық газетінде жарияланған) № 560 Катонқарағай ауданы әкімдігінің қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Нұрғожин