О признании утратившим силу постановления акимата Тарбагатайского района № 182 18 мая 2014 года "Об установлении квоты рабочих мест"
Постановление акимата Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области от 18 февраля 2016 года N 77
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 40 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" акимат Тарбагатайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Тарбагатайского района за № 182 от 18 мая 2014 года "Об установлении квоты рабочих мест" (Зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3388, опубликовано в районной газете "Тарбагатай" за № 59 (7853) от 17 июля 2014 года).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Ескендирова Е.К.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Аким района Д. Оразбаев

Тарбағатай ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 28 мамырдағы "Жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" № 182 қаулысының күшін жою туралы
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 18 ақпандағы № 77 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 40-бабының 2-тармағы 4) тармақшасына сәйкес, Тарбағатай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Тарбағатай ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 28 мамырдағы № 182 "Жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3388 болып тіркелген, 2014 жылы 17 шілдедегі аудандық "Тарбағатай" газетінің № 59 (7853) санында жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің аппарат басшысы Е. К Ескендировқа жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Д. Оразбаев