О признании утратившими силу некоторых решений Уральского городского маслихата
Решение Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 11 января 2016 года № 41-3
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" и в целях упорядочения изданных нормативных правовых актов Уральский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Уральского городского маслихата согласно приложению.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
И. о. председателя сессии А. Аубекеров
Секретарь маслихата А. Аубекеров
Приложение
к решению Уральского
городского маслихата
от 11 января 2016 года № 41-3
Перечень утративших силу некоторых решений
Уральского городского маслихата
1. Решение Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 22 декабря 2014 года № 31-3 "О городском бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 6 января 2015 года № 3751, опубликованное 15 января 2015 года, 22 января 2015 года, 29 января 2015 года, 5 февраля 2015 года, 12 февраля 2015 года – в газете "Жайық үні-Жизнь города" № 2, № 3, № 4, № 5, № 6; 14 января 2015 года, 21 января 2015 года, 28 января 2015 года, 4 февраля 2015 года – в газете "Пульс города" № 2, № 3, № 4, № 5).
2. Решение Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 8 апреля 2015 года № 34-2 "О внесении изменений в решение маслихата от 22 декабря 2014 года № 31-3 "О городском бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 15 апреля 2015 года № 3885, опубликованное 16 апреля 2015 года, 23 апреля 2015 года – в газете "Жайық үні-Жизнь города" № 15, № 16; 16 апреля 2015 года – в газете "Пульс города" № 11, № 17).
3. Решение Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 5 августа 2015 года № 36-3 "О внесении изменений в решение маслихата от 22 декабря 2014 года № 31-3 "О городском бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 25 августа 2015 года № 4004, опубликованное 27 августа 2015 года, 3 сентября 2015 года – в газете "Жайық үні-Жизнь города" № 34, № 35; 2 сентября 2015 года – в газете "Пульс города" № 37).

Орал қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2016 жылғы 11 қаңтардағы № 41-3 шешімі
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасының "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңдарын басшылыққа ала отырып, жарияланған нормативтік құқықтық актілерді ретке келтіру мақсатында Орал қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Орал қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші қосымшаға сәйкес жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасының м. а. А. Әубекеров
Мәслихат хатшысы А. Әубекеров
Орал қалалық мәслихатының
2016 жылғы 11 қаңтардағы
№ 41-3 шешіміне
қосымша
Орал қалалық мәслихатының
күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2014 жылғы 22 желтоқсандағы № 31-3 "2015-2017 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 6 қаңтарда № 3751 тіркелген, 2015 жылғы 15 қаңтарда, 22 қаңтарда, 29 қаңтарда, 5 ақпанда, 12 ақпанда "Жайық үні-Жизнь города" газетінің № 2, № 3, № 4, № 5, № 6; 2015 жылғы 14 қаңтарда, 21 қаңтарда, 28 қаңтарда, 4 ақпанда "Пульс города" газетінің № 2, № 3, № 4, № 5 жарияланған).
2. Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2015 жылғы 8 сәуірдегі № 34-2 "2014 жылғы 22 желтоқсандағы № 31-3 "2015-2017 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" мәслихаттың шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 15 сәуірде № 3885 тіркелген, 2015 жылғы 16 сәуірде, 23 сәуірде "Жайық үні-Жизнь города" газетінің № 15, № 16; 2015 жылғы 16 сәуірде "Пульс города" газетінің № 11, № 17 жарияланған).
3. Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2015 жылғы 5 тамыздағы № 36-3 "2014 жылғы 22 желтоқсандағы № 31-3 "2015-2017 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" мәслихаттың шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 25 тамызда № 4004 тіркелген, 2015 жылғы 27 тамызда, 3 қыркүйекте "Жайық үні-Жизнь города" газетінің № 34, № 35; 2015 жылғы 2 қыркүйекте "Пульс города" газетінің № 37 жарияланған).

4. Решение Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 22 сентября 2015 года № 37-2 "О внесении изменений в решение маслихата от 22 декабря 2014 года № 31-3 "О городском бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 1 октября 2015 года № 4066, опубликованное 8 октября 2015 года, 15 октября 2015 года – в газете "Жайық үні-Жизнь города" № 40, № 41; 7 октября 2015 года, 14 октября 2015 года – в газете "Пульс города" № 28, № 29).
5. Решение Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 23 ноября 2015 года № 38-7 "О внесении изменений в решение Уральского городского маслихата от 22 декабря 2014 года № 31-3 "О городском бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 3 декабря 2015 года № 4157, опубликованное 10 декабря 2015 года – в газете "Жайық үні-Жизнь города" № 49; 9 декабря 2015 года – в газете "Пульс города" № 33).
6. Решение Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 21 декабря 2015 года № 40-2 "О внесении изменений в решение Уральского городского маслихата от 22 декабря 2014 года № 31-3 "О городском бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 23 декабря 2015 года № 4191, опубликованное 31 декабря 2015 года – в газете "Жайық үні-Жизнь города" № 52; 30 декабря 2015 года – в газете "Пульс города" № 36, № 55).

4. Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2015 жылғы 22 қыркүйектегі № 37-2 "2014 жылғы 22 желтоқсандағы № 31-3 "2015-2017 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" мәслихаттың шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 1 қазанда № 4066 тіркелген, 2015 жылғы 8 қазанда, 15 қазанда "Жайық үні-Жизнь города" газетінің № 40, № 41; 2015 жылғы 7 қазанда, 14 қазанда "Пульс города" газетінің № 28, № 29 жарияланған).
5. Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2015 жылғы 23 қарашадағы № 38-7 "Орал қалалық мәслихатының 2014 жылғы 22 желтоқсандағы № 31-3 "2015-2017 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" мәслихаттың шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 3 желтоқсанда № 4157 тіркелген, 2015 жылғы 10 желтоқсанда "Жайық үні-Жизнь города" газетінің № 49; 2015 жылғы 9 желтоқсанда "Пульс города" газетінің № 33 жарияланған).
6. Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № 40-2 "Орал қалалық мәслихатының 2014 жылғы 22 желтоқсандағы № 31-3 "2015-2017 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 23 желтоқсанда № 4191 тіркелген, 2015 жылғы 31 желтоқсанда "Жайық үні-Жизнь города" газетінің № 52; 2015 жылғы 30 желтоқсанда "Пульс города" газетінің № 36, № 55 жарияланған).