О признании утратившим силу решения Казталовского районного маслихата от 12 марта 2014 года № 21-3 "Об утверждении регламента Казталовского районного маслихата"
Решение Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 22 июня 2016 года № 4-7
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Казталовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решения Казталовского районного маслихата от 12 марта 2014 года №21-3 "Об утверждении регламента Казталовского районного маслихата" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3466 от 02.04.2014 года).
2. Настоящее решение вступает в силу со дня его подписания.
Председатель сессии М.Рамазанов
Секретарь маслихата Е.Газизов

Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 12 наурыздағы № 21-3 "Казталов аудандық мәслихатының регламентін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 маусымдағы № 4-7 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңдарын басшылыққа ала отырып, Казталов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 12 наурыздағы №21-3 "Казталов аудандық мәслихатының регламентін бекіту туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 02.04.2014 жылы №3466 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім қол қойған күннен бастап күшіне енеді.
Сессия төрағасы М.Рамазанов
Мәслихат хатшысы Е.Ғазизов