О внесении изменений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 1 июня 2016 года № 276 "Об утверждении Положения о Комитете по государственным закупкам Министерства финансов Республики Казахстан"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 19 января 2018 года № 40. Утратил силу приказом Первого заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан – Министра финансов Республики Казахстан от 24 января 2020 года № 64
Сноска. Утратил силу приказом Первого заместителя Премьер-Министра РК – Министра финансов РК от 24.01.2020 № 64.
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 2008 года № 387 "О некоторых вопросах Министерства финансов Республики Казахстан" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 1 июня 2016 года № 276 "Об утверждении Положения о Комитете по государственным закупкам Министерства финансов Республики Казахстан" (опубликован 21 июня 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующие изменения:
в Положении о Комитете по государственным закупкам Министерства финансов Республики Казахстан, утвержденном указанным приказом:
в пункте 14:
в функциях Комитета:
в подпункт 7) внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не меняется;
пункты 18 и 19 изложить в следующей редакции:
"18. Председатель Комитета осуществляет следующие полномочия:
1) определяет обязанности и полномочия своих заместителей, руководителей структурных подразделений Комитета;
2) в соответствии с законодательством Республики Казахстан назначает на должности и освобождает от должностей работников Комитета;
3) принимает меры дисциплинарной ответственности в установленном законодательством Республики Казахстан порядке;
4) утверждает положения о структурных подразделениях Комитета;
5) курирует юридическое подразделение Комитета;
6) утверждает штатное расписание в пределах лимита штатной численности Комитета;
7) в установленном законодательством Республики Казахстан порядке решает вопросы командирования, предоставления отпусков, оказания материальной помощи, подготовки (переподготовки), повышения квалификации, поощрения, выплаты надбавок и премирования работников Комитета;
8) подписывает приказы Комитета;
9) представляет Комитет во всех государственных органах и иных организациях;

"Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік сатып алу комитеті туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2016 жылғы 1 маусымдағы № 276 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2018 жылғы 19 қаңтардағы № 40 бұйрығы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Бірінші орынбасары - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2020 жылғы 24 қаңтардағы № 64 бұйрығымен
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Премьер-Министрінің Бірінші орынбасары - ҚР Қаржы министрінің 24.01.2020 № 64 бұйрығымен.
"Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 24 сәуірдегі № 387 қаулысына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік сатып алу комитеті туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2016 жылғы 1 маусымдағы № 276 бұйрығына ("Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 21 маусымда жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік сатып алу комитеті туралы ережеде:
14-тармақта:
Комитеттің функцияларында:
7) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"7) тапсырыс берушіге, мемлекеттік сатып алу веб-порталында автоматты түрде тіркелген, мемлекеттік сатып алу туралы шарттың жобасына конкурстық құжаттаманы (аукциондық құжаттаманы) және (немесе) конкурстық құжаттаманың (аукциондық құжаттаманың) техникалық ерекшелігін алған тұлғалар тарапынан сұрау салулар мен ескертулер жіберу;";
18 және 19-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
"18. Комитеттің төрағасы мынадай өкілеттіктерді жүзеге асырады:
1) өз орынбасарларының, Комитеттің құрылымдық бөлімшелері басшыларының міндеттерін және өкілеттіктерін анықтайды;
2) Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес Комитет қызметкерлерін лауазымға тағайындайды және лауазымынан босатады;
3) Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен тәртіптік жауапкершілік шараларын қабылдайды;
4) Комитеттің құрылымдық бөлімшелері туралы ережелерді бекітеді;
5) Комитеттің заң бөлімшесіне жетекшілік етеді;
6) Комитеттің штат саны лимитінің шегінде штаттық кестені бекітеді;
7) Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен Комитет қызметкерлерін іссапарға жіберу, оларға демалыстар беру, материалдық көмек көрсету, даярлау (қайта даярлау), біліктілікті арттыру, көтермелеу, үстемеақы және сыйақы төлеу мәселелерін шешеді;
8) Комитеттің бұйрықтарына қол қояды;
9) Комитетті барлық мемлекеттік органдарда және өзге де ұйымдарда білдіреді;

10) несет персональную ответственность по противодействию коррупции;
11) осуществляет иные полномочия, предусмотренные законодательством Республики Казахстан.
19. Во время отсутствия Председателя Комитета его обязанности исполняет один из заместителей, определяемый Министром финансов Республики Казахстан.".
2. Комитету по государственным закупкам Министерства финансов Республики Казахстан (Сапарова Ж.Б.) в установленном законодательстве порядке обеспечить:
1) направление копии настоящего приказа в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" Министерства юстиции Республики Казахстан для включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его подписания.
Министр финансов
Республики Казахстан
Б. Султанов

10) сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл бойынша дербес жауапты болады;
11) Қазақстан Республикасының заңнамасында көзделген өзге де өкілеттіктерді жүзеге асырады.
19. Комитеттің Төрағасы болмаған уақытта оның міндеттерін Қазақстан Республикасының Қаржы министрі айқындайтын орынбасарларының бірі атқарады.".
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік сатып алу комитеті (Ж.Б. Сапарова) заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың көшірмелерін қағаз және электрондық түрде қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Республикалық құқықтық ақпараттық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберілуін;
2) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі
Б. Сұлтанов