О внесении изменений в решение Шортандинского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № С-71/2 "О бюджетах поселков, сельских округов на 2021-2023 годы"
Решение Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 26 ноября 2021 года № 7С-15/2
Шортандинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шортандинского районного маслихата "О бюджетах поселков, сельских округов на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года № С-71/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8327) следующие изменения:
подпункты 1), 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 183 687,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 34 465 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 149 222,6 тысяч тенге;
2) затраты – 188 493 тысяч тенге;";
подпункты 1), 2) пункта 2 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 36 990,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 12 700 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 24 290,6 тысяч тенге;
2) затраты – 37 490,6 тысяч тенге;";
подпункты 1), 2) пункта 3 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 84 180,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 12 610 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 407,7 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 71 162,4 тысяч тенге;
2) затраты – 90 451,7 тысяч тенге;";
подпункты 1), 2) пункта 4 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 30 806,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 25 806,8 тысяч тенге;
2) затраты – 34 106,8 тысяч тенге;";
подпункты 1), 2) пункта 5 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 55 543,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 48 543,5 тысяч тенге;
2) затраты – 56 943,5 тысяч тенге;";
подпункты 1), 2) пункта 6 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 36 224,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 200 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 32 024,5 тысяч тенге;
2) затраты – 36 225,1 тысяч тенге;";
подпункты 1), 2) пункта 7 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 29 123,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 800 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 26 323,9 тысяч тенге;
2) затраты – 29 718 тысяч тенге;";
подпункты 1), 2) пункта 8 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 19 423,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 14 423,4 тысяч тенге;
2) затраты – 19 423,4 тысяч тенге;";
подпункты 1), 2) пункта 9 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 38 982,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 730 тысяч тенге;

Шортанды аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № С-71/2 "2021-2023 жылдарға арналған кенттердің, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2021 жылғы 26 қарашадағы № 7С-15/2 шешімі
Шортанды аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шортанды аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған кенттердің, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № С-71/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8327 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 183 687,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 34 465 мың теңге;
трансферттер түсімі – 149 222,6 мың теңге;
2) шығындар – 188 493 мың теңге;";
2 тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 36 990,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 12 700 мың теңге;
трансферттер түсімі – 24 290,6 мың теңге;
2) шығындар – 37 490,6 мың теңге;";
3 тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 84 180,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 12 610 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 407,7 мың теңге;
трансферттер түсімі – 71 162,4 мың теңге;
2) шығындар – 90 451,7 мың теңге;";
4 тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 30 806,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 25 806,8 мың теңге;
2) шығындар – 34 106,8 мың теңге;";
5 тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 55 543,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 48 543,5 мың теңге;
2) шығындар – 56 943,5 мың теңге;";
6 тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 36 224,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 200 мың теңге;
трансферттер түсімі – 32 024,5 мың теңге;
2) шығындар – 36 225,1 мың теңге;";
7 тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 29 123,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 800 мың теңге;
трансферттер түсімі – 26 323,9 мың теңге;
2) шығындар – 29 718 мың теңге;";
8 тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 19 423,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 14 423,4 мың теңге;
2) шығындар – 19 423,4 мың теңге;";
9 тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 38 982,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 730 мың теңге;

поступления трансфертов – 37 252,8 тысяч тенге;
2) затраты – 39 691,9 тысяч тенге;";
подпункты 1), 2 пункта 10 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 25 140,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 500 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 23 640,1 тысяч тенге;
2) затраты – 26 040,1 тысяч тенге;";
подпункты 1), 2) пункта 11 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 17 403,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 500 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 15 903,4 тысяч тенге;
2) затраты – 17 903,4 тысяч тенге;";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 35, 36 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Шортандинского
районного маслихата
Г.Садвокасова
Приложение 1 к решению
Шортандинского районного
маслихата № 7С-15/2

трансферттер түсімі – 37 252,8 мың теңге;
2) шығындар – 39 691,9 мың теңге;";
10 тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 25 140,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 500 мың теңге;
трансферттер түсімі – 23 640,1 мың теңге;
2) шығындар – 26 040,1 мың теңге;";
11 тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 17 403,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 500 мың теңге;
трансферттер түсімі – 15 903,4 мың теңге;
2) шығындар – 17 903,4 мың теңге;";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 35, 36 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шортанды аудандық
мәслихатының хатшысы
Г.Сәдуақасова
Шортанды аудандық мәслихатының

2800
на содержание аппарата акима Раевского сельского округа
1518,4
на содержание аппарата акима Петровского сельского округа
2199,9
на содержание аппарата Дамсинского сельского округа
14338
на содержание аппарата Пригородного сельского округа
2493,7
на содержание аппарата Новоселовского сельского округа
1059,4
на содержание аппарата Андреевского сельского округа
1075,4
на содержание аппарата Новокубанского сельского округа
421,4
на содержание аппарата акима поселка Шортанды
7099,5
на содержание аппарата акима поселка Жолымбет
4732,6
на содержание аппарата акима сельского округа Бектау
8130,5
на содержание аппарата акима сельского округа Бозайгыр
4325,3
на приобретение служебного автомобиля для акимата Новокубанского сельского округа
2140
на капитальные расходы аппарата акима Новоселовского сельского округа
128
Приложение 14 к решению
Шортандинского районного
маслихата № 7С-15/2
от 26 ноября 2021 года
Приложение 36 к решению
Шортандинского районного
маслихата № С-71/2
от 25 декабря 2020 года
Целевые трансферты из областного бюджета на 2021 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Целевые текущие трансферты
103570,7
в том числе:
на установку спортивных площадок объектов спорта, в том числе:
5556
на установку спортивной площадки в селе Бозайгыр
5556
на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі", в том числе:
15400
на установку спортивной площадки в селе Раевка
15400
на благоустройство населенных пунктов, в том числе:
52414,7
на текущий ремонт тротуара в поселке Шортанды по улице 30 лет Победы и улице Александра Пушкина
25000
на устройство детской игровой площадки в поселке Шортанды по улице Феликса Дзержинского 2А
10000
на устройство детской игровой площадки в поселке Шортанды по улице Михаила Лермонтова 18
7900
на устройство детской игровой площадки в поселке Научный по улице Мерей
9514,7
на оплату труда государственных служащих, в том числе:
30200
на оплату труда государственных служащих аппарата акима поселка Шортанды
5000
на оплату труда государственных служащих аппарата акима поселка Жолымбет
3000
на оплату труда государственных служащих аппарата акима Дамсинского сельского округа
3000
на оплату труда государственных служащих аппарата акима Новокубанского сельского округа
3500
на оплату труда государственных служащих аппарата акима Андреевского сельского округа
3000
на оплату труда государственных служащих аппарата акима Петровского сельского округа
3000
на оплату труда государственных служащих аппарата акима Раевского сельского округа
2700
на оплату труда государственных служащих аппарата акима Пригородного сельского округа
1500
на оплату труда государственных служащих аппарата акима Новоселовского сельского округа
1500
на оплату труда государственных служащих аппарата акима сельского округа Бозайгыр

2800
Раевка ауылдық округі әкімінің аппаратын ұстауға
1518,4
Петровка ауылдық округі әкімінің аппаратын ұстауға
2199,9
Дамса ауылдық округі әкімінің аппаратын ұстауға
14338
Пригородный ауылдық округі әкімінің аппаратын ұстауға
2493,7
Новоселовка ауылдық округі әкімінің аппаратын ұстауға
1059,4
Андреевка ауылдық округі әкімінің аппаратын ұстауға
1075,4
Новокубанка ауылдық округі әкімінің аппаратын ұстауға
421,4
Шортанды кенті әкімінің аппаратын ұстауға
7099,5
Жолымбет кенті әкімінің аппаратын ұстауға
4732,6
Бектау ауылдық округі әкімінің аппаратын ұстауға
8130,5
Бозайғыр ауылдық округі әкімінің аппаратын ұстауға
4325,3
Новокубанка ауылдық округінің әкімдігі үшін қызметтік автомобиль сатып алуға
2140
Новоселовка ауылдық округі әкімі аппаратының күрделі шығыстарына
128
Шортанды аудандық мәслихатының
2021 жылғы 26 қарашадағы
№ 7С-15/2 шешіміне
14 қосымша
Шортанды аудандық мәслихатының
2020 жылғы 25 желтоқсандағы
№ С-71/2 шешіміне
36 қосымша
2021 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Атауы
Сомасы, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер
103570,7
оның ішінде:
спорт объектілерінің спорт алаңдарын орнатуға, оның ішінде:
5556
Бозайғыр ауылында спорт алаңын орнатуға
5556
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға, оның ішінде:
15400
Раевка ауылында спорт алаңын орнатуға
15400
елді мекендерді абаттандыруға, оның ішінде:
52414,7
Шортанды кентінде 30 лет Победы көшесі мен Александр Пушкин көшесі бойынша жүргінші жолды ағымдағы жөндеуге
25000
Шортанды кентінде Феликс Дзержинский көшесі 2А бойынша балалар ойын алаңын орнатуға
10000
Шортанды кентінде Михаил Лермонтов көшесі 18 бойынша балалар ойын алаңын орнатуға
7900
Научный кентінде Мерей көшесі бойынша балалар ойын алаңын орнатуға
9514,7
мемлекеттік қызметшілердің еңбектеріне ақы төлеуге, оның ішінде:
30200
Шортанды кенті әкімі аппаратының мемлекеттік қызметшілерінің еңбек ақысын төлеуге
5000
Жолымбет кенті әкімі аппаратының мемлекеттік қызметшілерінің еңбек ақысые төлеуге
3000
Дамса ауылдық округі әкімі аппаратының мемлекеттік қызметшілерінің еңбек ақысын төлеуге
3000
Новокубанка ауылдық округі әкімі аппаратының мемлекеттік қызметшілерінің еңбек ақысын төлеуге
3500
Андреевка ауылдық округі әкімі аппаратының мемлекеттік қызметшілерінің еңбек ақысын төлеуге
3000
Петровка ауылдық округі әкімі аппаратының мемлекеттік қызметшілерінің еңбек ақысын төлеуге
3000
Раевка ауылдық округі әкімі аппаратының мемлекеттік қызметшілерінің еңбек ақысын төлеуге
2700
Пригородный ауылдық округі әкімі аппаратының мемлекеттік қызметшілерінің еңбек ақысын төлеуге
1500
Новоселовка ауылдық округі әкімі аппаратының мемлекеттік қызметшілерінің еңбек ақысын төлеуге
1500
Бозайғыр ауылдық округі әкімі аппаратының мемлекеттік қызметшілерінің еңбек ақысын төлеуге

1000
на оплату труда государственных служащих аппарата акима сельского округа Бектау
3000

1000
Бектау ауылдық округі әкімі аппаратының мемлекеттік қызметшілерінің еңбек ақысын төлеуге
3000