О внесении изменений в решение Айтекебийского районного маслихата Актюбинской области от 6 января 2021 года № 514 "Об утверждении бюджета Тумабулакского сельского округа на 2021-2023 годы"
Решение Айтекебийского районного маслихата Актюбинской области от 26 ноября 2021 года № 113. Прекращено действие в связи с истечением срока
Айтекебийский районный маслихат Актюбинской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Айтекебийского районного маслихата Актюбинской области "Об утверждении бюджета Тумабулакского сельского округа на 2021-2023 годы" от 6 января 2021 года № 514 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7975) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Тумабулакского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 47 742,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1170 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 46 572,5 тысяч тенге;

Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихаттың 2021 жылғы 6 қаңтардағы № 514 "2021–2023 жылдарға арналған Тұмабұлақ ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 2021 жылғы 26 қарашадағы № 113 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихаттың "2021-2023 жылдарға арналған Тұмабұлақ ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 6 қаңтардағы № 514 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7975 болып тіркелген) келесідей өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Тұмабұлақ ауылдық округ бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде, 2021 жылға келесідей көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 47 742,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1170 мың теңге;
трансферттер түсімі – 46 572,5 мың теңге;

2) затраты – 47 975,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 232,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 232,9 тысяч тенге, в том числе:
используемые остатки бюджетных средств – 232,9 тысяч тенге";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

2) шығындар – 47 975,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -232,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 232,9 мың теңге, оның ішінде:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтарды – 232,9 мың теңге";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.